v

הודעת ווטסאפ 24/7

052-608-9111

דוא"ל

info@super-paint.co.il

צבעי זול

לא חייבים לעשות את זה לבד - תשאירו את זה למקצוענים

להתייעצות עם בעל מקצוע וקבלת הצעת מחיר צרו איתנו קשר עוד היום: ‏‏‎

צחי: 052-608-9111

גללו למטה
?

קצת על

סופר צבע

סופר צבע בבעלות צחי דהן, היא חברה בעלת שם וניסיון רב שנים, המספקת מגוון נרחב של שירותי צביעה בכל חלקי הארץ. אצלנו תוכלו להזמין את כל סוגי עבודות הצבעות: צביעת דירה, צביעת בית פרטי, צביעת חדר מדרגות, צביעת האמבטיה, צביעה של קיר יחיד, וכמובן צביעה של הדירה כולה. זאת מבלי לשכוח את העבודה הפרטנית כמו צביעה של החלונות, צביעת משקופים ודלתות, צביעת רצפות ועוד.

צבעי זול

לא חייבים לעשות את זה לבד – תשאירו את זה למקצוענים

להתייעצות עם בעל מקצוע וקבלת הצעת מחיר צרו איתנו קשר עוד היום: ‏‏

מס' טלפון/הודעת ווטסאפ

צחי 052-608-9111

דוא"ל

info@super-paint.co.il

גללו למטה
?

רוצים לצבוע את הדירה או את הבית, ומעוניינים להזמין איש מקצוע אמין, במחיר ללא תחרות?

כיצד תבחרו צבעי זול ומקצועי לצביעת הדירה? איך ניתן לדעת האם האדם שהזמנתם הוא צבעי בתים אמין ומקצועי? האם צבעי זול יכול להיות גם צבעי איכותי? האם ניתן להזמין צבעי רק לצביעת חדר האמבטיה, או לצביעה של קיר בודד?

מחירון צביעת דירה של סופר צבע

כל המחירים המצוינים הינם מחירים התחלתיים בלבד. לצפייה במחירון המלא של סופר צבע לחצו כאן

מחפשים צבעי זול- מדוע לבחור בנו לביצוע עבודות הצבע?

מדוע לבחור בסופר צבע כאשר אתם מחפשים צבעי זול? מה הופך אותנו למקצוענים? הנה כמה עובדות על השירות שלנו, שהלקוחות שלנו מעריכים כאשר הם מזמינים ממנו עבודת צבע:

עבודות צביעה

%

לקוחות מרוצים

שנות ניסיון

רוצים לקבל הצעת מחיר מהירה ובמחיר ללא תחרות? רוצים שעבודת הצבע תהיה מקצועית, מדויקת ונקייה? אנחנו כאן בשבילכם.

i

אחריות מלאה

אתם מקבלים אחריות מלאה על כל עבודות הצבע שעשינו עבורכם. במידה ומצאתם בעיה, אנחנו מתחייבים לעשות תיקונים במקום. אם גיליתם תקלות בצביעה, גם כחודש לאחר סיומה, נשוב אליכם, ללא עלות נוספת, כדי לבצע תיקונים דרושים.

אמינות

אצלנו לא תמצאו עלויות נסתרות! אנחנו לעולם לא מתפשרים בנושא השקיפות בעבודה ובהצעת המחיר. אנחנו מחויבים ליושרה, לשביעות רצון הלקוחות, ולשקט הנפשי שלהם. כל הצעת מחיר תכלול תמיד את הייעוץ, את עלות העבודה, את ההכנות לצביעה, את עלויות הצבע, וכמובן את עבודת הניקיון והתיקונים, במידת הצורך.

דלי צבע

מחיר מעולה

המחירים שלנו הם ללא תחרות. אתם מוזמנים לבדוק אותנו. התקשרו אלינו וקבלו הצעת מחיר לכל עבודת צבע שתרצו. אנחנו מתחייבים לעזור לכם ולייעץ לכם גם כיצד ניתן להוריד עלויות.

ניסיון

צחי דהן, הבעלים של סופר צבע, הוא צבעי בעל מוניטין וניסיון של שנים רבות. אנחנו מסוגלים לבצע כל עבודת צבע שתבחרו. הלקוחות שלנו הם רבים, וכוללים בעלי דירות ובתים פרטיים, בעלי משרדים, מבני מגורים, חברות גדולות במשק, וגם מוסדות ציבוריים.

מקצוענות

אנחנו מבצעים כל עבודת צבע בצורה המקצועית ביותר. המחיר אינו משפיע על האיכות של העבודה. לפני כל צביעה, תמיד נקפיד על תיקוני טיח בקירות. אנחנו אף פעם לא משאירים קירות ללא ביצוע פינישים ותיקונים בסוף המלאכה. אצלנו תקבלו שירות אך ורק מאיש מקצוע מנוסה. ואנחנו תמיד משתמשים בצבעים איכותיים ביותר של טמבור.

@

זמינות

אנחנו וזמינים בטלפון בכל עת, ועומדים לרשותכם לכל עבודות הצבע הדרושות. ניתן להזמין מאיתנו גם עבודות מהיום להיום.

Z

ניקיון בתום הצביעה

חשוב לנו להקפיד על עבודה מדויקת, ונקייה, בכל עבודת צבע שאנו מבצעים. זה אומר לא רק לשים דגש על צביעה עדינה בחיתוכים ובמקומות המאתגרים, אלא גם להשאיר לכם את החלל נקי ללא רבב, בסוף העבודה.

איך נקבע המחיר של צביעת דירה, וכיצד ניתן להוזיל עלויות?

כל הלקוחות המתקשרים אלינו, מעוניינים לקבל הצעה אטרקטיבית למחיר של עבודות צבע. ישנם כאלה המעוניינים בצביעת דירה, אחרים בצביעת בית פרטי. ישנם לקוחות הרוצים שנגיע לצביעת חדר מדרגות, ואחרים מזמינים אותנו לצביעת חדר האמבטיה, או אפילו לצביעה של קיר בודד.

כאשר אתם מחפשים צבעי זול, ומתקשרים אלינו לקבלת הצעת מחיר על עבודת הצבע הדרושה לכם, אנחנו צריכים לדעת מספר פרטים כדי לעזור לכם. לפניכם פירוט של הגורמים המשפיעים על המחיר, וכיצד ניתן להוזיל את העלויות:

מחיר צביעת דירה, חלקי דירה או כל נכס אחר, משתנה בהתאם לכמות העבודה. אנחנו צריכים להתייחס לכמות הצבע הדרוש, לסוג הצבע ולעלותו, לאתגרים העומדים בפני הצבעים, ואפילו למיקומה של חניה סמוכה. בסופו של יום, כל איש מקצוע חייב לחשב את ההוצאות הדרושות כדי לבצע את העבודה, וכמה זמן יידרש כדי לסיימה. כדי לתת לכם הצעה בצורה מקצועית ואמינה, דרוש לנו לדעת מספר פרטים על הנכס:

מהו שטח החלל? מה גובה התקרה ומה אורכם של הקירות? נתונים אלו משפיעים על כמות הצבע ולכן גם על המחיר. שימו לב- נכון שככל שהעבודה גדולה יותר, כך העלות גדלה. אך מצד שני, בעבודה נרחבת, העלויות פר מטר רבוע של קיר, פר חדר, או פר קומה- קטנות. מסיבה זו, עבודה גדולה ונרחבת, באופן יחסי למטר צבע, זולה יותר מעבודה קטנה.

האם יש צורך בצביעת כל הדירה או שאפשר לצבוע רק חלקים ממנה? ישנם גם כאלה המזמינים צביעה רק של חלק מהבית. צביעת חדר אמבטיה או צביעת סלון, לא מחייבת צביעה של כל הדירה. וכן, נוכל לתת לכם גם הצעת מחיר עבור צביעת קיר בודד או צביעת תקרה בלבד. מחפשים צבעי זול- זאת הדרך להוזיל עלויות.

צביעת תקרה

ללקוחות רבים ישנן בקשות ורעיונות מיוחדים לגבי הצבע, והטקסטורה של הקיר. כדי לחשב את ההוצאות- הצבעי צריך להעריך את עלות הצבע. לעיתים, ולא רק מטעמי חיסכון, אנחנו ממליצים ללקוחות לצבוע בצבע מיוחד ויקר יחסית, רק קיר בודד בחלל. זאת כדי לא ליצור אוירה מוגזמת.

כל צבעי, גם צבעי זול, אם הוא צבעי מקצועי, יצטרך לבדוק את מצב התחזוקה של החלל. דרוש לדעת האם ישנן תקלות כמו רטיבות בקירות, עובש, יובש וקילופים, כדי להכין את הקירות לצבע, וכדי לבחור צבע מתאים. עבודות תשתית לצביעה הם חלק בלתי נפרד מהעבודה. אסור להתעלם ממצב הקירות- הוא חשוב כדי שהצביעה תהיה מושלמת, וכדי שלא תצטרכו לחזור עליה שוב.

כאשר אתם פונים אלינו להזמנת עבודה, דרוש לנו לדעת מהם זמני העבודה האפשריים, ומהי דחיפות הצביעה, בכדי לתת לכם הצעת מחיר. אם העבודה דחופה, נוכל לתת לכם שירות של צביעה מהירה, על ידי הגדלת צוות הצבעים. אם העבודה אינה בדחיפות יתרה, נוכל לקבוע זמן לצבעי שיגיע לדירתכם, ויעשה עבודה מקצועית בעלות נוחה.

האם דרושה לכם צביעה של משקופים ודלתות? צביעת מסגרות ומשקופים אינה יקרה במיוחד. היא אמנם דורשת ציפוי והגנה מבריחת טיפות צבע, אך אם היא נכללת בצביעת הדירה כולה, היא זולה יותר מאשר הזמנה של צבעי רק עבור עבודה זו.

צביעת משקופים ודלתות

האם יש חניה סמוך לנכס? גם זה הוא גורם שיכול להיות ההבדל בין צבעי זול, לצבעי שיש לו עלויות נוספות.

מחפשים צבעי זול ומקצועי?

כאשר אנחנו מעוניינים להזמין צבעי מקצועי לביתנו, בין היתר נחשוב על העלויות של עבודת הצבע. אם נרצה לשפץ את הקירות, ואולי אף לעצב מחדש את החלל כדי להכניס אנרגיה חדשה לדירה, נגיע בסופו של דבר גם לשורה התחתונה- המחיר. לעיתים אין צורך לשבור קירות או להזמין מעצב פנים בכדי לחולל שינוי בדירה. אין ספק שצביעת הדירה יכולה לחסוך לנו כסף רב.

ישנם מקרים בהם נרצה לצבוע את הנכס, גם אם אין מדובר בעיצוב הבית. לדוגמה, אם אנחנו נכנסים לבית חדש, או פשוט הגיע הזמן לצבוע את הקירות, את התקרה, את חדר האמבטיה, או אפילו את הדלתות והמשקופים. לפני הכל, נרצה לדעת מהי העלות של עבודות הצבע.

ישנם המעדיפים לצבוע את הקירות בעצמם, וישנם המעוניינים להזמין צבע מקצועי. בשני המקרים, תמיד נרצה שהעלות תהיה הגיונית, ושהעבודה תעשה בצורה מדויקת, נקיה ולשביעות רצוננו.

אנחנו בסופר צבע, משרתים את כל סוגי הלקוחות: לקוחות המזמינים עבודות גדולות ומורכבות, לקוחות המעוניינים בעבודות צבע קטנות, ובמקרים רבים גם כאלו אשר שוקלים לצבוע בעצמם, ולבסוף החליטו להזמין צבעי זול ומיומן.

צביעת דירה, בית או משרד, אינם חייבים להיות עסק יקר. צבעי מקצועי ואמין יכול גם להיות צבעי זול. תהליך של צביעת דירה יכול להיעשות במספר צורות כדי להוזיל את המחיר.

Dave Solomon
Dave Solomon
2019-12-23
Dave Solomon

צחי מקסים נענה לכל בקשה, מטפל במסירות בכל בקשה, אפשר לסמוך עליו. תענוג לקבל ממנו שירות. גם שהיה נדרש תיקון מסוים חזר כבר בבוקר למחרת להבין מה נדרש ולתקן בהתאם. ממליץ בחום

efrat tsykoriev
efrat tsykoriev
2019-11-23
efrat tsykoriev

צחי וענבל הגיעו אלי בהתראה מאוד קצרה כשעברתי דירה וסיימו את כל הצביעה ביום אחד שאפשר לי לשמור על הלוז. עשו עבודה מאוד טובה וגם כאשר הייתה בעיה בגלל שמדובר בבית ישן נתנו שירות מעולה וישר הגיעו לסדר בלי שום בעיה

עידן חיון
עידן חיון
2020-03-23
עידן חיון

כבר המון זמן שאני רוצה לצבוע את הבית ודחיתי את זה רק בגלל שאני יודעת שאני יצטרך לצאת מהבית עם הילדים ליומיים לפחות.במקרה דרך האינטרנט הגעתי לבחור שהבטיח שתוך שלוש הבית כבר גמור (בית של 110 מ' כן ??) ועוד עם שלושת הילדים בבית......פייר , היה לי קשה להאמין אבל אמרתי מה כבר יכול להיות ?? ננסה....הגיעו אלי צחי וענבל בת הזוג שלו אנשים מקצועיים ברמות כבר 15 שנה בתחום צבעו לי את הבית בתוך שעתיייים !!!!!!לא פספסו פינה הכי קטנה , עבדו במקצועיות במהירות והכי חשוב השאירו לי את הבית מבריק ! והמחיר בכלל מצחיק!!!!אני ממליצה בחום מכל הלב ❤ סופר צבע

Mati Weiss
Mati Weiss
2020-03-23
Mati Weiss

האמת שהופתעתי צחי הבטיח וקיים. תוך שעתיים וחצי הדירה בת 4 חדרים הייתה צבועה הרצפה נקייה. תודה.

מירי כהן
מירי כהן
2020-01-23
מירי כהן

צבעי מצויין, מדוייק, מקצועי וזריז מאדעמד בכל ההבטחות במחיר לא יקר,השאיר דירה יפה ונקיה, עבודת צבע שכללה גוונים שונים ועיצובים

דוא"ל

info@super-paint.co.il
v

הודעת ווטסאפ 24/7

052-608-9111

טלפון

052-608-9111