v

הודעת ווטסאפ 24/7

052-608-9111

דוא"ל

info@super-paint.co.il

צביעת דירה בירושלים

לא חייבים לעשות את זה לבד - תשאירו את זה למקצוענים

להתייעצות עם בעל מקצוע וקבלת הצעת מחיר צרו איתנו קשר עוד היום: ‏‏‎

צחי: 052-608-9111

גללו למטה
?

קצת על

סופר צבע

סופר צבע בבעלות צחי דהן, היא חברה בעלת שם וניסיון רב שנים, המספקת מגוון נרחב של שירותי צביעה בכל חלקי הארץ. אצלנו תוכלו להזמין את כל סוגי עבודות הצבעות: צביעת דירה, צביעת בית פרטי, צביעת חדר מדרגות, צביעת האמבטיה, צביעה של קיר יחיד, וכמובן צביעה של הדירה כולה. זאת מבלי לשכוח את העבודה הפרטנית כמו צביעה של החלונות, צביעת משקופים ודלתות, צביעת רצפות ועוד.

צביעת דירה בירושלים

לא חייבים לעשות את זה לבד – תשאירו את זה למקצוענים

להתייעצות עם בעל מקצוע וקבלת הצעת מחיר צרו איתנו קשר עוד היום: ‏‏

מס' טלפון/הודעת ווטסאפ

צחי 052-608-9111

דוא"ל

info@super-paint.co.il

גללו למטה
?

מחירון צביעת דירה של סופר צבע

כל המחירים המצוינים הינם מחירים התחלתיים בלבד. לצפייה במחירון המלא של סופר צבע לחצו כאן

צביעת דירה בירושלים – רק אצל איש מקצוע

העיר ירושלים, בירת ישראל והעיר הגדולה בארץ, היא עיר יוצאת דופן. מעבר לעברה ההיסטורי, חשיבותה ליהדות ולציונות, ומרכזיותה בתרבות הישראלית, ירושלים היא גם עיר מגוונת המשתנה ללא הרף.

תושבי העיר המזמינים צבעי בירושלים, ידועים בתור לקוחות היודעים לעמוד על המקח ולדרוש שירות אמין וללא עלויות נסתרות. ירושלמים מצפים מאיש מקצוע המספק שירותי צביעת דירה בירושלים, לדבר איתם בגובה העיניים, ולבצע עבודה מקצועית במחיר זול.

צחי דהן, הבעלים של סופר צבע, מספר על המגוון הרב של הלקוחות המזמינים צבעי ומעוניינים בצביעת דירה בירושלים:

“ירושלים היא עיר מעניינת מבחינת הלקוחות של סופר צבע. אנחנו משרתים הרבה מאוד לקוחות מהשכונות שבמערב העיר, דוגמת בית הכרם, הר נוף וגם בתים עתכביקים בשכונת עין כרם. אנחנו עובדים גם בשכונת רמות, ובפסגת זאב, בגבעה הצרפתית, ואפילו בשכונת רוממה ולאורך ציר בר אילן. יש לנו לקוחות ותיקים בשכונות היפות במרכז העיר, כמו בטלביה ורחביה, וגם בשכונת בקעה ובמושבה הגרמנית. בשנים האחרונות אנחנו מקבלים פניות רבות מתושבים אשר עלו ארצה מצרפת ומארצות הברית, והפכו את ירושלים לביתם. למזלנו, יוצא לנו גם לעשות עבודות צביעת דירה בירושלים, בבתים מיוחדים ועתיקים, בעלי קשתות, ובניה היסטורית, כמו גם מבנים חדשים המאכלסים את מרכז העיר”.

סופר צבע מספקת מגוון שירותים מקיפים בירושלים:

  • הזמנת עבודת צבעי בירושלים מהיום להיום/למחר – תוך מספר שעות אנחנו אצלכם בדירה.
  • צביעת דירה במגוון צבעים איכותיים (הצבע עלינו) לבחירתכם, למטרות שונות, ובגוונים שונים. כולל צבע נגד עובש לאמבטיה, צביעה המרקמים שונים, צביעה של צבעים מיוחדים, ועוד.
  • אנחנו מבצעים עבודות צביעת דירה בירושלים, קומפלט, ויחד עם זאת, משרתים גם לקוחות המעוניינים בצביעה חלקית של הבית, או אפילו של קיר בודד. אנחנו כמובן ערוכים לבצע צביעה של דירה מאוכלסת ומרוהטת.
  • סופר צבע מתמקצעת בתיקוני שפכטל, במילוי שקעים, וביישור בליטות. אנחנו תמיד משקיעים זמן בניקיון של קירות אמבטיה ושל מפגעים בקירות.
  • נוכל להציע לכם צביעת קירות גבס ומחיצות, תוכלו להזמין צביעת תקרה, צביעת חדרי אמבטיה, ואפילו רק צביעת משקופים ודלתות.
  • אנחנו מבצעים עבודות שליכט צבעוני, לקירות פנימיים בבית, וגם לקירות חיצוניים.
  • כל עבודה נעשית בצורה מקצועית ונקיה, ותמיד כוללת פינישים ותיקוני צבע.

רוצים להזמין צבעי? הצטרפו ללקוחות הרבים המזמינים מאיתנו צביעת דירה בירושלים

לסופר צבע לקוחות רבים בכל הארץ, ובמיוחד בירושלים. למטה תוכלו להבין מהן הסיבות שהלקוחות שלנו בירושלים תמיד מרוצים, וממליצים על השירות שלנו גם לקרוביהם:

עבודות צביעה

%

לקוחות מרוצים

שנות ניסיון

אמינות, אמינות ועוד פעם אמינות

 השקיפות מול הלקוח והאמינות שלנו, חשובות לנו מעל לכל עסקה או רווח. אצלנו לא תמצאו עלויות נסתרות!

הצעת המחיר שלנו, כוללת תמיד את הייעוץ, את הכנת הדירה לצביעה, את עלות הצבע, ואת עבודת הצבעי. היא תמיד תכלול את הפינישים והתיקונים הדרושים, ואת הניקיון בסוף המלאכה. אנחנו תמיד ישרים ישירים ומקצועיים. לאחר נראה את החלל המבוקש, נפרט עבורכם את פרטי העבודה הדרושה. נסביר לכם על האפשרויות, ונשתדל לייעץ לכם כיצד כדאי לבצע את הצביעה. והכל כמובן בהתאם לחלום ולבקשות שלכם.

המקצועיות של סופר צבע

 לקוחות מנוסים מבינים, שלצביעת דירה כדאי להזמין איש מקצוע אמיתי. אנחנו מתחייבים לעבודת הצבע האיכותית והמקצועית ביותר בארץ.

אצלנו עובדים רק צבעים מנוסים. אצלנו תמיד משתמשים בצבעים איכותיים בלבד של טמבור.

כאשר אתם מזמינים מאיתנו צבעי בירושלים, אנחנו שולחים אליכם איש מקצוע המקפיד על כל פרט. איש המקצוע יבצע תיקוני טיח לפני עבודת הצבע, ותמיד יתחיל את הצביעה בשכבת צבע יסוד, לפני הצבע העיקרי. סוג הצבע חייב להיות מותאם לקיר. לתקרה צבע ייעודיי משלה, נגד עובש באמבטיה נשתמש בצבע המתאים למניעת רטיבות. תוכלו להזמין צבעים נגד לכלוך או צבעים עם אפקט מיוחד, צבע עם מרקם ייחודי, שליכט, וגם עבודות מורכבות יותר. בכל עבודה, אנחנו תמיד מסיימים עם פינישים ותיקונים, עד לפס הצבע האחרון.

אתם יכולים להיות בטוחים שכל הקירות יצאו ללא פגמים, ושלא תמצאו מקטעי צביעה שאינם אחידים.

ירושלמים יודעים לזהות עבודה מעולה במחיר מצוין

 מחפשים איש מקצוע לצביעת דירה בירושלים במחירים ללא תחרות? דברו איתנו ולא תתאכזבו. המחיר של סופר צבע הוא הזול בשוק! אצלנו המחיר לכל עבודות הצבע, לעולם לא בא על חשבון האיכות והמקצועיות של העבודה. אנחנו נשאל אתכם את כל השאלות הדרושות בכדי להבין מה כרוך בעבודת הצבע, ונייעץ לכם כיצד לשפר ולייעל את העבודה, וכיצד תוכלו להוזיל את צביעת הדירה או הנכס.

Z

שירות ללא תחרות

בכל הכנסת עובדים לתוך הבית הפרטי שלנו יש רגישות ואי נוחות. אנחנו מבינים את הצורך שלכם לשמור על ביתכם. אתם גם רוצים מישהו שיקשיב לבקשותיכם, מישהו שינסה להגשים את התוכניות לשכם שלכם, ויצור עבורכם אוירה חדשה ונעימה בדירה. כאשר אתם מזמינים מאיתנו צביעת דירה בירושלים, אתם מקבלים מענה אדיב ומקצועי. אנחנו עובדים כדי לעזור לכם, מלווים אתכם בכל תהליך הצביעה, מבחירת הקירות והצבע, דרך ההכנות והציפוי לפני עבודת הצבע, ועד הבדיקה של כל העבודה, והסיום של העבודות לשביעות רצונכם.

@

תמיד זמינים, לכל עבודה

אנחנו מסוגלים לבצע כל עבודת צבע, בכל טווח זמן. צריכים צבעי בדחיפות? אמורים לצבוע את הדירה ואין לכם זמן? צרו איתנו קשר, וכבר בשיחת הטלפון הראשונה נוכל לעזור לכם. נוכל להתחיל בעבודה ללא עיכובים.

לעבודות צבע דחופות, אנחנו מעמידים לרשותכם צוות של צבעים מקצועיים, שמבצע את צביעת הדירה במהירות רבה.

i

אחריות על כל עבודה

כאשר אתם מזמינים מאיתנו צביעת דירה בירושלים, או כל עבודת צבע אחרת, אתם מקבלים אחריות על כל העבודה. בתום מלאכת הצביעה, נעבור איתכם על הקירות, ונוודא שאין תקלות. נבדוק יחד איתכם גם את התקרות, החלונות, הדלתות והמשקופים, ואת כל המשטחים שנצבעו.

מעבר לכך-  אתם מקבלים מאיתנו אחריות, כך שגם אם גיליתם בעיה לאחר תום העבודה, אפילו חודש אחרי סיום הצביעה, אנחנו מחויבים להגיע חזרה אליכם לדירה, ולבצע תיקונים.

צביעת תקרה

ניסיון רב שנים

צחי דהן, הבעלים של סופר צבע, הוא צבעי מנוסה אשר כבר שנים רבות מבצע עבודות צביעת דירה, וצביעת בית בירושלים ובכל הארץ כמעט. אל תהססו להתייעץ עם צחי לגבי בקשה שיש לכם. הוא תמיד שמח לייעץ ללקוחות על צבע וגוון המתאים לדירתם, מקשיב לרעיונות של הלקוחות, ומסביר כיצד רצוי לבצע את עבודת הצבע. תוכלו לשאול את צחי על אפשרויות לעיצוב של החלל, ולבסוף תקבלו ממנו הצעת מחיר אטרקטיבית. כדאי שתדעו שבנוסף לבעלי דירות רבים בירושלים, אנחנו גם מספקים שירותי צבעי בירושלים עבור מוסדות ציבוריים, מלונות, בתי חולים, בתי ספר, בנייני משרדים, ועוד. אנחנו מסוגלים לבצע כל עבודת צבע אפשרית, מוכנים לייעץ לכם מניסיוננו הרב, ומתחייבים שהעבודה מבוצעת עלפי הסטנדרט הגבוה ביותר.

תושבי ירושלים היקרים, מחפשים צבעי מקצועי ואמין בירושלים לצביעת הדירה או לצביעת הבית? מעוניינים בהצעת מחיר מעולה לצביעת דירה בירושלים? אנחנו בסופר צבע כאן בשבילכם

Dave Solomon
Dave Solomon
2019-12-23
Dave Solomon

צחי מקסים נענה לכל בקשה, מטפל במסירות בכל בקשה, אפשר לסמוך עליו. תענוג לקבל ממנו שירות. גם שהיה נדרש תיקון מסוים חזר כבר בבוקר למחרת להבין מה נדרש ולתקן בהתאם. ממליץ בחום

efrat tsykoriev
efrat tsykoriev
2019-11-23
efrat tsykoriev

צחי וענבל הגיעו אלי בהתראה מאוד קצרה כשעברתי דירה וסיימו את כל הצביעה ביום אחד שאפשר לי לשמור על הלוז. עשו עבודה מאוד טובה וגם כאשר הייתה בעיה בגלל שמדובר בבית ישן נתנו שירות מעולה וישר הגיעו לסדר בלי שום בעיה

עידן חיון
עידן חיון
2020-03-23
עידן חיון

כבר המון זמן שאני רוצה לצבוע את הבית ודחיתי את זה רק בגלל שאני יודעת שאני יצטרך לצאת מהבית עם הילדים ליומיים לפחות.במקרה דרך האינטרנט הגעתי לבחור שהבטיח שתוך שלוש הבית כבר גמור (בית של 110 מ' כן ??) ועוד עם שלושת הילדים בבית......פייר , היה לי קשה להאמין אבל אמרתי מה כבר יכול להיות ?? ננסה....הגיעו אלי צחי וענבל בת הזוג שלו אנשים מקצועיים ברמות כבר 15 שנה בתחום צבעו לי את הבית בתוך שעתיייים !!!!!!לא פספסו פינה הכי קטנה , עבדו במקצועיות במהירות והכי חשוב השאירו לי את הבית מבריק ! והמחיר בכלל מצחיק!!!!אני ממליצה בחום מכל הלב ❤ סופר צבע

Mati Weiss
Mati Weiss
2020-03-23
Mati Weiss

האמת שהופתעתי צחי הבטיח וקיים. תוך שעתיים וחצי הדירה בת 4 חדרים הייתה צבועה הרצפה נקייה. תודה.

מירי כהן
מירי כהן
2020-01-23
מירי כהן

צבעי מצויין, מדוייק, מקצועי וזריז מאדעמד בכל ההבטחות במחיר לא יקר,השאיר דירה יפה ונקיה, עבודת צבע שכללה גוונים שונים ועיצובים

דוא"ל

info@super-paint.co.il
v

הודעת ווטסאפ 24/7

052-608-9111

טלפון

052-608-9111