v

הודעת ווטסאפ 24/7

052-608-9111

דוא"ל

info@super-paint.co.il

צביעת דירה בהוד השרון

לא חייבים לעשות את זה לבד - תשאירו את זה למקצוענים

להתייעצות עם בעל מקצוע וקבלת הצעת מחיר צרו איתנו קשר עוד היום: ‏‏‎

צחי: 052-608-9111

גללו למטה
?

קצת על

סופר צבע

סופר צבע בבעלות צחי דהן, היא חברה בעלת שם וניסיון רב שנים, המספקת מגוון נרחב של שירותי צביעה בכל חלקי הארץ. אצלנו תוכלו להזמין את כל סוגי עבודות הצבעות: צביעת דירה, צביעת בית פרטי, צביעת חדר מדרגות, צביעת האמבטיה, צביעה של קיר יחיד, וכמובן צביעה של הדירה כולה. זאת מבלי לשכוח את העבודה הפרטנית כמו צביעה של החלונות, צביעת משקופים ודלתות, צביעת רצפות ועוד.

צביעת דירה בהוד השרון

לא חייבים לעשות את זה לבד – תשאירו את זה למקצוענים

להתייעצות עם בעל מקצוע וקבלת הצעת מחיר צרו איתנו קשר עוד היום: ‏‏

מס' טלפון/הודעת ווטסאפ

צחי 052-608-9111

דוא"ל

info@super-paint.co.il

גללו למטה
?

מחירון צביעת דירה של סופר צבע

כל המחירים המצוינים הינם מחירים התחלתיים בלבד. לצפייה במחירון המלא של סופר צבע לחצו כאן

מתכננים צביעת דירה בהוד השרון? מעוניינים להזמין צבעי בהוד השרון, איש מקצוע בעל ניסיון, תודעת שירות, ובמחיר ללא מתחרים?

אנחנו בסופר צבע מבצעים עבודות מגוונות של צביעת דירה בהוד השרון: צביעה של קיר בודד או מספר קטן של קירות בדירה, צביעה של חדר האמבטיה, צביעת תקרה, וצביעת דירה קומפלט. אתם בעלים של בית פרטי בהוד השרון ומחפשים צבעי שיכול לבצע את העבודה במהירות, במקצועיות, ובמחיר מעולה? הגעתם למקום הנכון.

 

הסיבה שכל כך הרבה לקוחות בוחרים בסופר צבע לצביעת דירה בהוד השרון:

עבודות צביעה

%

לקוחות מרוצים

שנות ניסיון

סופר צבע היא חברה מוכרת כבר שנים בתחום צביעת דירות, וידועה בזכות איכות השירות:

  • כל עבודות הצבע נעשות במקום אחד. צביעת קירות בודדים, צביעת תקרות, צביעת הסלון, צביעת מסגרות של חלונות, צביעת רצפת פרקט, צביעת משקופים ודלתות, צביעת חדר האמבטיה, צביעת חדר מדרגות, וצביעת כל הדירה קומפלט.
  • זמינות- ניתן להזמין מסופר צבע עבודת צבע בדרך כלל מהיום למחר. אנחנו מעסיקים צוות מיומן ורחב, המוכן לבצע עבודות צבע דחופות ומורכבות. וכמובן גם עבודות קטנות ועדינות.
  • אצלנו אתם מקבלים שירות אמין, אוזן קשבת, ייעוץ והכוונה, ונכונות לכל סוג של עבודה. אנחנו פה כדי לעזור לכם, ולבצע כל עבודת צבע שתרצו. אנחנו עושים הכל כדי שתצאו מרוצים, ורוצים שתחזרו אלינו שוב לפעמים הבאות, גם אם עברתם לגור במקום אחר.
  • מחיר צביעת דירה בהוד השרון עם סופר צבע, הוא מחיר ללא תחרות! המחיר שתקבלו מאיתנו כולל הכל- את הצבע, את היעוץ, את עלות המלאכה כמובן, וגם את עבודת הניקיון בסוף העבודה.
  • אחריות מלאה של סופר צבע על כל העבודה- אם מצאתם פגם או תיקונים הדרושים לאחר סוף הצביעה, אנחנו נגיע לתקן הכל! ללא כל תוספת עלות, גם כחודש לאחר סיום הצביעה.
  • אנחנו עובדים אך ורק עם צבע איכותי של טמבור. אתם יכולים להזמין מאיתנו את כל הגוונים הקיימים, וכל המרקמים האפשריים. אנחנו כאן בכדי להגשים את החזון שלכם לעיצוב של הבית.
  • אנחנו מבצעים עבודה נקיה ומדויקת. אצלנו תמיד תקבלו שירות ללא דופי, מאיש מקצוע מנוסה ואדיב.

כיצד אנחנו בסופר צבע מבצעים צביעת דירה בהוד השרון?

הכנות לפני הצביעה

לפני הצביעה, נעבור על כל הקירות והמקטעים הזקוקים לצבע. אנחנו דואגים למלא גומחות, שקעים וחורים בקירות, ומשתמשים בשפכטל ובחומר מילוי. אנחנו משייפים ומיישרים בליטות בקיר, מקלפים שכבות צבע ישנות, ומנקים את צירי הדלתות והחלונות מכל חלודה או שאריות צבע מתקלף. אנחנו דואגים להסיר אבק ושאריות של צבע ולכלוך, גם מהמשקופים הזקוקים לניקיון.

ציפוי בניילון והגנה מפני כתמים

בשלב זה, ניגש לצפות את כל האזורים אשר אינם אמורים לקבל צבע- אנחנו שמים סרט מסקינטייפ על משקופים ועל פינות שאמורות לקבל צבע שונה, ועל חלקים שאינם אמורים לקבל צבע בכלל. בהתאם לעבודה, אנחנו מצפים בניילון את המטבח, את המרצפות, את הדלתות, וכל נקודה שצריכה להיות מוגנת מהצבע, או שרק בהמשך העבודה, אמורה לקבל צבע בגוון שונה.

צבע יסוד, ובדיקת גוון הצבע

בכל עבודות הצבע, תמיד נתחיל בשכבת צבע יסוד, המאפשרת קליטה אמיתית של הצבע הסופי. לאחר התייבשות הפרימייר (צבע היסוד), נוכל להוסיף שכבה ראשונה, ואז שנייה, של הצבע הראשי. לפני צביעת כל הקיר- אנחנו בודקים את הגוון של הצבע, צובעים על מקטע קטן בקיר, או על קרטון, ומחכים להתייבשות הצבע, כדי לוודא שהגוון הוא בדיוק זה שבחרתם.

סדר הצביעה

עבודת הצבע מתחילה כמעט תמיד בתקרה. נצבע את התקרה בצבע עמיד המיוחד לתקרות. לאחר מכן, נמשיך בצביעת מקטעים מאתגרים, “חיתוכים”, כפי שהם נקראים בשפה המקצועית. נצבע את הפינות והמשטחים הקשים לצביעה, ולאחר מכן גם את הרצועה שבין התקרה לקיר, ובין הקיר לאבני הרצפה. נעבור לטפל במשקופים, בחלונות, ובדלתות. רק לאחר צביעת כל החלקים המאתגרים, נמשיך בעבודת הצביעה הפשוטה יותר של הקטעים השטוחים והגדולים בקירות הבית.

פיניש

לפני שהשכבה האחרונה של הצבע תתייבש לחלוטין, ניגש לפינישים האחרונים. נעבור על כל הקירות עם נורה חזקה, המאפשרת לנו לראות אם יש הבדלים או חוסרים בשכבות הצבע. נוודא שהצביעה של כל החלקים היא אחידה ונקיה.

ניקיונות

בסוף מלאכת הצביעה, נעבור על העבודה יחד אתכם. תוכלו לראות שאין פגמים או תיקונים, ובמידה וישנם, נשוב לתקנם. לבסוף, נוריד את סרטי המסקינטייפ, את הניילון ואת יריעות ההגנה, ננקה את הרצפה ואת הפינות, ונשאיר את הדירה נקיה. זהו. עכשיו אתם יכולים לחזור לדירה נקיה ונעימה, צבועה בדיוק כפי שביקשתם.

מהם ההכנות הדרושות לקראת צביעת דירה בהוד השרון?

לצביעת דירה דרושות מספר עבודות הכנה:

  1. לפני צביעת הדירה בהוד השרון, עדיף לרכז או לאחסן את הרהיטים במקום מוגן. הזיזו כל חפץ או רהיט שעלול להפריע לצבעי, בעת צביעת קירות ופינות רחוקות. אם אינכם יכולים לפנות את הרהיטים, כסו אותם ביריעות ניילון, ורכזו את הרהיטים הניידים במרכז החדר. תוכלו גם לומר לנו אם ברצונכם שאנחנו נעשה את העבודה עבורכם.
  2. בחרו את הזמן המתאים לכם לצביעת הדירה. החליטו מתי נוח לכם להזמין צבעי בהוד השרון, מתי אתם יכולים לפנות את הדירה, וכמה חלל דרוש לכם, במידה ואתם רוצים להישאר בה תוך כדי עבודת הצביעה.
  3. הדבר החשוב ביותר- מצאו בעל מקצוע בעל ידע ומוניטין, שמסוגל לבצע את עבודת הצביעה בצורה נקיה, במקצועיות, ובמחיר טוב.

לפעמים חשוב לשמוע מהצבעי על ממליצים שיש לו.  כדאי להתייעץ עם הצבעי לגבי החזון והבקשות הייחודיות שיש לכם. כך תוכלו להבין מה אפשרי לבצע, מה מומלץ, וכיצד לבצע זאת. זאת העת לשאול את כל השאלות, בכדי להבין מה כוללת הצעת המחיר, לקבוע האם היא כוללת את הזזת הרהיטים, והחזרתם. ואל תשכחו לשאול תוך כמה זמן ניתן לסיים את העבודה.

לקוחות המחפשים צבעי בהוד השרון

הוד השרון הממוקמת בין כפר סבא, הרצליה, פתח תקווה ורמת השרון, הפכה לעיר ב1990. כיום העיר מונה כבר כמעט 70,000 תושבים, והיא ממשיכה להתפתח במהירות, עם מבני דירות חדשים, אזור מסחרי מפותח, ומיקום נהדר בלב אזור השרון. העיר מוקפת מושבים ויישובים קטנים, ונותנת תחושה של עיירה שקטה אשר נהדר לגור בה. הוד השרון היא עיר עם איכות חיים גבוהה ביחס לישראל, ואנחנו בסופר צבע משרתים מגוון של לקוחות המעוניינים בצבעי בהוד השרון – דירות במבנים חדשים ומבנים ותיקים, בתים צמודי קרקע, בתים במושבים הסמוכים, וגם עסקים קטנים.

רוב הלקוחות של סופר צבע המזמינים צביעת דירה בהוד השרון, הם לקוחות הגרים בעיר שנים רבות. אמנם התחלופה של הדיירים בדירות מושכרות בהוד השרון אינה גבוהה יחסית לערים כמו רמת גן או הרצליה, אך גם בה ניתן למצוא משכירי דירות, המזמינים את שירותנו בכדי לצבוע את הדירה בעת חילופי דיירים, לפני כניסת דיירים חדשים.

צחי דהן, הבעלים של סופר צבע, משרת לקוחות רבים ומגוונים בהוד השרון ובמרכז הארץ, ורואה ביקוש הולך וגדל לעבודות צבע, וגם לצביעת דירה בהוד השרון. לעיתים רבות, לקוחות המחפשים צבעי בהוד השרון, מבקשים שהעבודה תעשה באותו היום, או ביום למחרת, ולכן אנחנו בסופר צבע מחזיקים צוות מיומן של צבעים מקצועיים, היכול לבצע את כל עבודות הצבע, תוך זמן התרעה מינימלי.

מחפשים איש מקצוע לצביעת דירה בהוד השרון? אתם מוזמנים ליצור איתנו קשר

Dave Solomon
Dave Solomon
2019-12-23
Dave Solomon

צחי מקסים נענה לכל בקשה, מטפל במסירות בכל בקשה, אפשר לסמוך עליו. תענוג לקבל ממנו שירות. גם שהיה נדרש תיקון מסוים חזר כבר בבוקר למחרת להבין מה נדרש ולתקן בהתאם. ממליץ בחום

efrat tsykoriev
efrat tsykoriev
2019-11-23
efrat tsykoriev

צחי וענבל הגיעו אלי בהתראה מאוד קצרה כשעברתי דירה וסיימו את כל הצביעה ביום אחד שאפשר לי לשמור על הלוז. עשו עבודה מאוד טובה וגם כאשר הייתה בעיה בגלל שמדובר בבית ישן נתנו שירות מעולה וישר הגיעו לסדר בלי שום בעיה

עידן חיון
עידן חיון
2020-03-23
עידן חיון

כבר המון זמן שאני רוצה לצבוע את הבית ודחיתי את זה רק בגלל שאני יודעת שאני יצטרך לצאת מהבית עם הילדים ליומיים לפחות.במקרה דרך האינטרנט הגעתי לבחור שהבטיח שתוך שלוש הבית כבר גמור (בית של 110 מ' כן ??) ועוד עם שלושת הילדים בבית......פייר , היה לי קשה להאמין אבל אמרתי מה כבר יכול להיות ?? ננסה....הגיעו אלי צחי וענבל בת הזוג שלו אנשים מקצועיים ברמות כבר 15 שנה בתחום צבעו לי את הבית בתוך שעתיייים !!!!!!לא פספסו פינה הכי קטנה , עבדו במקצועיות במהירות והכי חשוב השאירו לי את הבית מבריק ! והמחיר בכלל מצחיק!!!!אני ממליצה בחום מכל הלב ❤ סופר צבע

Mati Weiss
Mati Weiss
2020-03-23
Mati Weiss

האמת שהופתעתי צחי הבטיח וקיים. תוך שעתיים וחצי הדירה בת 4 חדרים הייתה צבועה הרצפה נקייה. תודה.

מירי כהן
מירי כהן
2020-01-23
מירי כהן

צבעי מצויין, מדוייק, מקצועי וזריז מאדעמד בכל ההבטחות במחיר לא יקר,השאיר דירה יפה ונקיה, עבודת צבע שכללה גוונים שונים ועיצובים

דוא"ל

info@super-paint.co.il
v

הודעת ווטסאפ 24/7

052-608-9111

טלפון

052-608-9111