v

הודעת ווטסאפ 24/7

052-608-9111

דוא"ל

info@super-paint.co.il

צביעת משרדים

לא חייבים לעשות את זה לבד - תשאירו את זה למקצוענים

להתייעצות עם בעל מקצוע וקבלת הצעת מחיר צרו איתנו קשר עוד היום: ‏‏‎

צחי: 052-608-9111

גללו למטה
?

קצת על

סופר צבע

סופר צבע בבעלות צחי דהן, היא חברה בעלת שם וניסיון רב שנים, המספקת מגוון נרחב של שירותי צביעה בכל חלקי הארץ. אצלנו תוכלו להזמין את כל סוגי עבודות הצבעות: צביעת דירה, צביעת בית פרטי, צביעת חדר מדרגות, צביעת האמבטיה, צביעה של קיר יחיד, וכמובן צביעה של הדירה כולה. זאת מבלי לשכוח את העבודה הפרטנית כמו צביעה של החלונות, צביעת משקופים ודלתות, צביעת רצפות ועוד.

צביעת משרדים

לא חייבים לעשות את זה לבד – תשאירו את זה למקצוענים

להתייעצות עם בעל מקצוע וקבלת הצעת מחיר צרו איתנו קשר עוד היום: ‏‏

מס' טלפון/הודעת ווטסאפ

צחי 052-608-9111

דוא"ל

info@super-paint.co.il

גללו למטה
?

בזמנים המודרניים בהם אנו חיים, המשרד נחשב כמעט לבית השני שלנו. אנחנו, המנהלים, והעובדים שלנו, מבלים במשרד את מרבית שעות היום. גם הלקוחות שלנו מבקרים אותנו במשרד, ובאים לקבל בו שירות.

בעלי חברות ועסקים משקיעים מחשבה וכסף רב בעיצוב המשרד, משום שהמשרד הינו מקום המאכלס מגוון צרכים: המשרד הוא מקום שאמור להיות נעים לשהייה יומיומית במשך שעות העבודה. מצד שני, הוא גם אמור לייצג אותנו, ולהיות הפנים של העסק. לכן, כל כך חשוב לנו להשקיע בעיצוב הפנים של המשרד. הצבע של הקירות, של המסדרונות, ושל הריהוט, משפיע על האוירה במשרד. 

כאשר אנחנו רוצים לשדרג את התחושה שהמשרד מעניק לנו, לא תמיד צריך לשלם כספים רבים. לעיתים, ניתן להשקיע תקציב קטן, ובאמצעות קצת צבע בעלות משתלמת, ושיטות צביעה חדשניות ומיוחדות, לתת למשרד את השדרוג שיהפוך אותו למרשים ומזמין יותר.

למה לבחור בנו לצביעת המשרד?

עבודות צביעה

%

לקוחות מרוצים

שנות ניסיון

מקצועיות

אתם יכולים להישאר בראש שקט. בסופר צבע אתם מקבלים שירות ממומחה, וצביעת משרד המתבצעת על ידי אנשי המקצוע הטובים ביותר בתחום.

אחריות מלאה

אנחנו נותנים אחריות מלאה על כל עבודת הצבע שבוצעה. גם אם תגלו בעיה לאחר הצביעה, אפילו חודש אחרי – אנחנו זמינים כדי לפתור את הבעיה, לבצע תיקונים ולסייע.

אמינות

שביעות הרצון של הלקוחות חשובה לנו. כאשר אנחנו נותנים הצעת מחיר, היא כוללת את הייעוץ וההכנה, את עלויות הצבע, את הניקיון, ואת התיקונים אם צריך. אין עלויות נסתרות! 

דלי צבע

מחיר

המחירים של סופר צבע הם ללא תחרות, בין אם העבודה היא עבור מספר משרדים, משרד עם חלל גדול, או משרד קטן.

@

מוכנים לכל עבודה

כבר בשיחת הטלפון הראשונה שלכם איתנו, נתאם פגישה אצלכם במשרד, ונוכל להתחיל במלאכה תוך יום יומיים. 

ניסיון

צחי דהן, הבעלים של סופר צבע ,הוא צבעי בעל שם וניסיון של שנים רבות. סופר צבע עובדת עם חברות גדולות במשק, משרדים ציבוריים, וכמובן עם המגזר הפרטי ובעלי עסקים קטנים. 

Z

ניקיון

מלאכת הצביעה נעשית תוך התחשבות רבה בריהוט, ברצפה ובעיצוב של החלל. אנחנו עשים מלאכה מדויקת, ועבודת ניקיון מושלמת בסוף העבודה.

לפני מלאכת הצביעה, נשב איתכם, או עם מעצב הפנים, ניתן לכם את כל המידע הדרוש ונציג בפניכם אפשרויות. תוכלו לשאול ולהתלבט איתנו, ולקבל הצעת מחיר במקום.  

מתחשבים בפעילות המשרד

בסופר צבע, צביעת משרדים אינה פוגעת בזמן העבודה של המשרד. נוכל לבצע את הצביעה בימי שישי או בשעות הערב, לאחר שעות העבודה של המשרד. תוכלו לתאם איתנו את הזמן הנוח לכם, ולקבל מידע לגבי הזמן הדרוש לצביעה ולייבוש, ולפיכך מתי כדאי לבצעה. 

אנחנו משתמשים אך ורק בצבעים איכותיים של טמבור, ומתאימים את הצבע לאופי והחומר ממנו עשוי הקיר. אנחנו צובעים כמובן גם משקופים, דלתות ורצפות פרקט. 

בסופר צבע העבודה נעשית בצורה נקייה ומדויקת. לא רק איכות הצבע חשובה, אלא גם ההכנה לפני הצביעה, והניקיון שאחריה. אנחנו מתמחים בצביעת משרדים מעוצבים בריהוט מודולרי וריהוט יוקרתי. העבודה מתבצעת תוך שמירה על הריהוט בחלל. בסוף העבודה אנחנו מבצעים ניקיון יסודי, כך שאתם חוזרים למשרד חדש, ומוכן לעבודה.

במקרים של משרדים גדולים ועבודה דחופה, באפשרותנו לצבוע את המשרד באופן מזורז, ומבלי לפגוע באיכות העבודה. ברשותנו צוות מיומן של צבעים המשתמש בטכניקות צביעה מתקדמות, המביאה לכך שצביעת משרדים היא מהירה ויעילה. 

נוכל גם לצבוע חלקים של המשרד, בהתאם ללוח זמנים ומיקומים שיקבעו יחד איתכם, כך שבסופו של דבר תהיה השפעה מינימלית על תפקוד המשרד, אם בכלל.

מחפשים בעל מקצוע לצביעת משרד? רוצים לקבל הצעת מחיר מהירה ובמחיר ללא תחרות? רוצים שהעבודה תהיה מדויקת נקייה ומהירה? סופר צבע היא התשובה בשבילכם

צביעת משרדים – איך זה נעשה?

כשמדברים על צביעת משרד, יש מספר גורמים שחשוב להתייחס אליהם:

  • משרד הוא מקום עבודה, שצריך להמשיך לעבוד. קשה מאוד לסגור את המשרד ולשלוח את העובדים לחופשה כדי לבצע עבודות צביעה. 
  • גורם חשוב בצביעת משרדים הוא החלל הקיים, אופי החדרים והריהוט, ועבודת ההכנה הטכנית שנדרשת לשם הצביעה. כל משרד שונה בעיצוב הפנים שלו, ולפני הצביעה, חובה להתייחס לשטיחים, לריהוט הקבוע או הנייד, למחיצות, לחדרים, ולחללים השונים. 
  • בנוסף, צריך להביא בחשבון את סוג הקיר- חלקם הרב של המשרדים כיום משתמשים בקיר גבס כדי לבנות מחיצה או לסגור משרד. צביעת קיר גבס אינה זהה לצביעת קיר בטון רגיל.
  • בחלק מהמשרדים קיימת רצפת פרקט. במקרה כזה, חשוב להתאים את הצבע לצבע הפרקט, ובמיוחד חשוב להגן על הפרקט. כיום גם פונים אלינו לא רק לגבי צביעת הקירות במשרד, אלא אפילו לצורך צביעת הפרקט עצמו, ולהוספת צבע וברק.
  • ולבסוף – נרצה שצביעת המשרד לא תהיה כרוכה בנזקים ובלכלוך שנשאר לאחר העבודה. לעובדים וללקוחות מגיע לשהות בחלל נקי ומסודר, מבלי צורך להתלכלך, להיות אלו שמנקים אחרי ,או חס וחלילה להיפצע מכלי עבודה ושאריות שנשארו לאחר העבודה. 

בגלל סיבות אלו, חשוב כל כך להיעזר בשירותיו של איש מקצועי המתמחה בצביעת משרדים.

צביעת משרדים שונה מצביעת בית

צביעת משרד היא עניין מורכב. כרוכות בו מספר החלטות ותכנון מוקדם:

ראשית צריך להחליט בנוגע לעיצוב והתחושה שאנחנו רוצים שצביעת המשרד תייצר. לצבע ולעיצוב הפנים יש השפעה רבה על האווירה במשרד, ולכן, בטרם נתחיל במלאכת הצביעה, יש להחליט איזה צבע לבחור, אילו גוונים חופפים ומתאימים ללוגו ולצבעי הפרסום של המותג. צריך לקבוע האם כדאי לצבוע את כל הקירות בגוון אחד, או לשלב בין מספר צבעים. 

בנוסף, לפני צביעת המשרד, דרוש לדעת מה אנחנו רוצים שהמשרד ישדר ללקוחות. האם נבחר בקו אמנותי? האם חשובה לנו אוירה יוקרתית, או שדווקא נרצה לתת תחושה של משרד עממי עם אוירה חמה ופשוטה של בית ומשפחה? במשרדים מסוימים  נרצה ליצור שוני בין החדרים השונים: בין המשרדים של ההנהלה לבין האזור של העובדים, בין המשרדים הפנימיים לבין האזור בו מבקרים הלקוחות. צביעת המשרדים אם כן, תעשה לפי הפונקציונליות של החלל.

צחי דהן, הבעלים של סופר צבע, עובד עם חברות, עסקים קטנים, עורכי דין, רואי חשבון, ובעלי משרדים רבים, בכל רחבי הארץ. תוכלו להתייעץ עם צחי לגבי הגוון של הצבעים, סוג הצבע, העיצוב הפנימי וההשפעה של הצביעה על החלל. צחי מכיר את הצרכים המיוחדים של בעלי משרדים, ויוכל לייעץ ולסייע לכם לקבל החלטות, עוד לפני תהליך הצביעה. 

קראו עוד על אזורי הפעילות שלנו

צביעת משרד בחולון

צביעת משרד בחולון

צביעת משרד בחולון במחירים ללא תחרות! מחפשים איש מקצוע לצביעת המשרד? רוצים לעבוד מול צבעי מקצועי, יסודי ואמין? צרו איתנו קשר!

מחירון צביעת משרד

מחירון צביעת משרד

מחירון צביעת משרד המשתלם ביותר. צריכים להזמין צבעי אמין ומקצועי, לצביעת משרד במחיר אטרקטיבי? אנחנו בסופר צבע מספקים שירותי צביעה מקצועיים ויסודיים.

צביעת משרד בתל אביב

צביעת משרד בתל אביב

צביעת משרד בתל אביב על ידי צבעי מנוסה. מעוניינים לצבוע את המשרד במחירים ללא תחרות? התקשרו אלינו עוד היום וניתן לכם הצעת מחיר מעולה המותאמת עבורכם.

צביעת משרד במרכז

צביעת משרד במרכז

צביעת משרד במרכז בהתחייבות לשמירה על ניקיון ועל עבודת צביעה יסודית. מחפשים איש מקצוע מנוסה לצביעת משרד במחירים זולים? התקשרו אלינו עוד היום!

Dave Solomon
Dave Solomon
2019-12-23
Dave Solomon

צחי מקסים נענה לכל בקשה, מטפל במסירות בכל בקשה, אפשר לסמוך עליו. תענוג לקבל ממנו שירות. גם שהיה נדרש תיקון מסוים חזר כבר בבוקר למחרת להבין מה נדרש ולתקן בהתאם. ממליץ בחום

efrat tsykoriev
efrat tsykoriev
2019-11-23
efrat tsykoriev

צחי וענבל הגיעו אלי בהתראה מאוד קצרה כשעברתי דירה וסיימו את כל הצביעה ביום אחד שאפשר לי לשמור על הלוז. עשו עבודה מאוד טובה וגם כאשר הייתה בעיה בגלל שמדובר בבית ישן נתנו שירות מעולה וישר הגיעו לסדר בלי שום בעיה

עידן חיון
עידן חיון
2020-03-23
עידן חיון

כבר המון זמן שאני רוצה לצבוע את הבית ודחיתי את זה רק בגלל שאני יודעת שאני יצטרך לצאת מהבית עם הילדים ליומיים לפחות.במקרה דרך האינטרנט הגעתי לבחור שהבטיח שתוך שלוש הבית כבר גמור (בית של 110 מ' כן ??) ועוד עם שלושת הילדים בבית......פייר , היה לי קשה להאמין אבל אמרתי מה כבר יכול להיות ?? ננסה....הגיעו אלי צחי וענבל בת הזוג שלו אנשים מקצועיים ברמות כבר 15 שנה בתחום צבעו לי את הבית בתוך שעתיייים !!!!!!לא פספסו פינה הכי קטנה , עבדו במקצועיות במהירות והכי חשוב השאירו לי את הבית מבריק ! והמחיר בכלל מצחיק!!!!אני ממליצה בחום מכל הלב ❤ סופר צבע

Mati Weiss
Mati Weiss
2020-03-23
Mati Weiss

האמת שהופתעתי צחי הבטיח וקיים. תוך שעתיים וחצי הדירה בת 4 חדרים הייתה צבועה הרצפה נקייה. תודה.

מירי כהן
מירי כהן
2020-01-23
מירי כהן

צבעי מצויין, מדוייק, מקצועי וזריז מאדעמד בכל ההבטחות במחיר לא יקר,השאיר דירה יפה ונקיה, עבודת צבע שכללה גוונים שונים ועיצובים

דוא"ל

info@super-paint.co.il
v

הודעת ווטסאפ 24/7

052-608-9111

טלפון

052-608-9111