v

הודעת ווטסאפ 24/7

052-608-9111

דוא"ל

info@super-paint.co.il

צביעת חדר מדרגות

לא חייבים לעשות את זה לבד - תשאירו את זה למקצוענים

להתייעצות עם בעל מקצוע וקבלת הצעת מחיר צרו איתנו קשר עוד היום: ‏‏‎

צחי: 052-608-9111

גללו למטה
?

קצת על

סופר צבע

סופר צבע בבעלות צחי דהן, היא חברה בעלת שם וניסיון רב שנים, המספקת מגוון נרחב של שירותי צביעה בכל חלקי הארץ. אצלנו תוכלו להזמין את כל סוגי עבודות הצבעות: צביעת דירה, צביעת בית פרטי, צביעת חדר מדרגות, צביעת האמבטיה, צביעה של קיר יחיד, וכמובן צביעה של הדירה כולה. זאת מבלי לשכוח את העבודה הפרטנית כמו צביעה של החלונות, צביעת משקופים ודלתות, צביעת רצפות ועוד.

צביעת חדר מדרגות

לא חייבים לעשות את זה לבד – תשאירו את זה למקצוענים

להתייעצות עם בעל מקצוע וקבלת הצעת מחיר צרו איתנו קשר עוד היום: ‏‏

מס' טלפון/הודעת ווטסאפ

צחי 052-608-9111

דוא"ל

info@super-paint.co.il

גללו למטה
?

צביעת חדר מדרגות משפיעה על הכניסה לבית

צביעת חדר מדרגות, היא עבודה אשר מזמינים בדרך כלל מספר דיירים, או חברות אחזקה של בנייני מגורים/משרדים. אנחנו בסופר צבע עוזרים להרבה חברות אחזקה ולוועדי בתים משותפים, הפונים אלינו לצביעת חדר המדרגות של הבניין. ישנם גם בתים פרטיים המבקשים להזמין צבעי לצביעת חדר מדרגות פנימי, או בכניסה לבית. במאמר זה נתייחס בעיקר לחדרי מדרגות של בתים משותפים ומבני משרדים, אך התוכן מתאים גם לאלה המעוניינים בצביעה בביתם הפרטי.

צבעי חדר מדרגות

צביעת חדר מדרגות פנימי בבית פרטי

החשיבות של צביעת חדר מדרגות

צביעת חדר מדרגות מחיר

דוגמא לחדר מדרגות אשר זקוק לטיפול

חדר המדרגות של רוב מבני המגורים הוותיקים, כמו גם רבים מהמבנים החדשים, הוא “החדר” המרכזי במבנה (ממש כמו שהסלון הוא החדר המרכזי שבדירה). זאת משום שכל דיירי הבניין חייבים להשתמש בו, ועוברים בו לפחות פעמיים ביום. קירות חדר המדרגות שייכים לכלל הדיירים, ואין עליהם אחריות אישית. משום כך הם עלולים להיות מוזנחים, כאשר אין ועד בית דומיננטי, או חברת אחזקה פעילה.

זה לא חייב להיות כך!

 

 

 

 

צביעת חדר מדרגות יכולה לשדרג את ההרגשה של כל הדיירים. זהו שער הכניסה לביתנו או למשרד שלנו, ומשום שאנחנו מבלים בו הרבה, חשוב לרובנו להיכנס דרך אזור נקי ונעים. כולנו רוצים שהאורחים הבאים לבקרנו, ירגישו שאנחנו גרים במקום מטופח אשר נעים לשהות בו. יותר מהנה להיכנס למבנה חדיש או מסודר ונקי, מאשר לראות חדר מדרגות עם קירות מתקלפים. חדר מדרגות מסודר, מלמד גם עלינו, וגם ועל רמת החיים שלנו.

בנוסף, צביעת חדר מדרגות יכולה גם להעלות את ערך הנכסים והדירות. היו בטוחים שקונים או שוכרים פוטנציאלים, ישימו לב לניקיון ולצבע של חדר המדרגות, עוד לפני שהם נכנסים לבדוק דירה. ולפי האמרה הידועה- “אין שני לרושם ראשוני”.

אנחנו בסופר צבע, עוזרים לדיירים רבים להפוך את חדר המדרגות בבניין למרשים ומזמין.

 

מדוע לבחור בסופר צבע לצביעת חדר מדרגות?

  • אמינות ושרות ללא דופי. נשמח לפגוש אתכם במבנה המצריך צביעת חדר מדרגות, ללמוד את החלל ולייעץ לכם. בסופה של הפגישה, ניתן לכם הצעת מחיר מהימנה.
  • אחריות- אנחנו דואגים לכל התיקונים בקירות, לפינישים, ולתיקוני צבע שעלולים להתגלות, גם כחודש לאחר ביום העבודה. כל זאת- ללא תוספת במחיר.
  • בסופר צבע, אנחנו מקפידים על מקצועיות, ועבודה נקייה. הניקיון בסוף המלאכה הוא באחריותנו.
  • אצלנו תקבלו מחיר ללא תחרות. המחיר כולל את כל סוגי הצבע הדרושים, עלות העבודה, וכמובן גם הניקיון בסוף העבודה.
  • איכות הצבע – אנחנו משתמשים בחומרים איכותיים, המותאמים לאופי של כל משטח ומשטח. סופר צבע צובעת אך ורק בצבעים של טמבור.
  • זמינות העבודה- תוכלו להזמין עבודות צביעת חדר מדרגות מהיום להיום.

עבודות צביעה

%

לקוחות מרוצים

שנות ניסיון

מה חשוב לדעת על עבודת הצבעי, כאשר מזמינים צביעת חדר מדרגות?

איש מקצוע

משום שצביעת חדר מדרגות אינה דבר שדיירים עושים בכל יום, חשוב לעשות זאת באופן יסודי ונקי, ולהזמין איש מקצוע מנוסה, המשתמש בצבעים עמידים לאורך שנים. סופר צבע משרתת לקוחות רבים המעוניינים בצביעת חדר מדרגות- בניינים משותפים, מגדלי משרדים, בתי חולים, משרדים ציבוריים ועוד. אנחנו דואגים לכל עבודות הצבע, ולניקיון בסופם, ומכסים מעקים, צמחיה ודלתות ביריעות ניילון, בכדי להשאיר את החלל נקי בסוף המלאכה.

איש קשר

לפני שאתם אלינו בכדי להזמין צביעת חדר מדרגות 3 קומות או יותר, חשוב להגיע להסכמה עם כל הדיירים, ולפעול במסגרת התקציב של ועד הבית. בדרך כלל, רוב הדיירים אינם יודעים מתי יבוא הצבעי, ולכן אנחנו ממליצים להזמין את צביעת חדר המדרגות דרך ועד הבית, ולקבוע איש קשר אחד, המודע לכל האתגרים ועובד ישירות מול הצבעי. איש קשר עוזר מאוד במניעת אי הבנות, והוא מרכז את כל הבקשות והשאלות של הדיירים.

סגירת פרטים אחרונים

לפני תחילת העבודה הצבעי צריך לקבוע האם יש צורך בצביעת הלובי, האם כדאי לצבוע את החלק החיצוני של הכניסה, האם המעקים דורשים שיוף וצביעה מחדש, ולבדוק גם את מצבם של ארונות החשמל.

צבעי מקצועי ישים מיד לב לתיקוני טיח דרושים, למצב התקרה, ולאתגרים המשפיעים על הזמן ועל עלות העבודה. בנוסף- תמיד תוכלו להתרשם ממנו, לשאול שאלות, להתייעץ לגבי הגוון וסוג הצבעים, להבין כמה זמן עשויה לקחת עבודת הצבע, ולספר לצבעי על הבקשות והדגשים של הדיירים, לפני תחילת העבודה.

סוג הצבע

צחי דהן, הבעלים של סופר צבע, מספר על העבודה המקצועית של צביעת חדר מדרגות:

“צביעת חדרי מדרגות, מצריכה מספר סוגי צבעים. ראשית, צבע הקירות- אנחנו ממליצים תמיד להשתמש בצבע אקרילי, צבע עמיד אשר אינו משאיר סימנים לבנים בעת מגע. ניתן גם לצבוע בצבע מיוחד נגד שריטות ולכלוכים. אנחנו תמיד מקפידים להשתמש גם בשכבת יסוד, לפני הצביעה של השכבה העליונה, ומוודאים צביעה של מספר שכבות של הצבע העיקרי, כדי ליצור אחידות בצבע, ועמידות לאורך זמן.”

דבר נוסף- גם למעקה יש צבע משלו. נוכל לייעץ לכם כיצד לצבוע את המעקה, (צבע שונה למתכת ולעץ), וכיצד ניתן לתקן מעקה חלוד או פגום, על ידי עבודת צבע מקצועית”.

מחיר

צביעת חדר מדרגות 3 קומות, מתומחרת שונה מצביעת חדר מדרגות 4 קומות, או יותר. ככל שהעבודה גדולה יותר, כך העלות פר קומה יכולה להשתנות. צבעי מקצועי יבדוק את שטח החלל, גובה התקרה ואורך הקירות.

לקוחות רבים הפונים אלינו לגבי צביעת חדר מדרגות, מעוניינים לעיתים שנצבע, לא רק את ארונות החשמל, הקירות, התקרה והמעקה, אלא גם חדרי זבל, חומה חיצונית, את מקומות החניה, ועוד.

לאחר שקלול כל הגורמים, אתם מקבלים מאיתנו הצעת מחיר, וזמן משוער לסיום העבודה. נוכל גם לתת לכם שירות של צביעה מהירה, על ידי הגדלת צוות הצבעים.

Dave Solomon
Dave Solomon
2019-12-23
Dave Solomon

צחי מקסים נענה לכל בקשה, מטפל במסירות בכל בקשה, אפשר לסמוך עליו. תענוג לקבל ממנו שירות. גם שהיה נדרש תיקון מסוים חזר כבר בבוקר למחרת להבין מה נדרש ולתקן בהתאם. ממליץ בחום

efrat tsykoriev
efrat tsykoriev
2019-11-23
efrat tsykoriev

צחי וענבל הגיעו אלי בהתראה מאוד קצרה כשעברתי דירה וסיימו את כל הצביעה ביום אחד שאפשר לי לשמור על הלוז. עשו עבודה מאוד טובה וגם כאשר הייתה בעיה בגלל שמדובר בבית ישן נתנו שירות מעולה וישר הגיעו לסדר בלי שום בעיה

עידן חיון
עידן חיון
2020-03-23
עידן חיון

כבר המון זמן שאני רוצה לצבוע את הבית ודחיתי את זה רק בגלל שאני יודעת שאני יצטרך לצאת מהבית עם הילדים ליומיים לפחות.במקרה דרך האינטרנט הגעתי לבחור שהבטיח שתוך שלוש הבית כבר גמור (בית של 110 מ' כן ??) ועוד עם שלושת הילדים בבית......פייר , היה לי קשה להאמין אבל אמרתי מה כבר יכול להיות ?? ננסה....הגיעו אלי צחי וענבל בת הזוג שלו אנשים מקצועיים ברמות כבר 15 שנה בתחום צבעו לי את הבית בתוך שעתיייים !!!!!!לא פספסו פינה הכי קטנה , עבדו במקצועיות במהירות והכי חשוב השאירו לי את הבית מבריק ! והמחיר בכלל מצחיק!!!!אני ממליצה בחום מכל הלב ❤ סופר צבע

Mati Weiss
Mati Weiss
2020-03-23
Mati Weiss

האמת שהופתעתי צחי הבטיח וקיים. תוך שעתיים וחצי הדירה בת 4 חדרים הייתה צבועה הרצפה נקייה. תודה.

מירי כהן
מירי כהן
2020-01-23
מירי כהן

צבעי מצויין, מדוייק, מקצועי וזריז מאדעמד בכל ההבטחות במחיר לא יקר,השאיר דירה יפה ונקיה, עבודת צבע שכללה גוונים שונים ועיצובים

מחפשים איש מקצוע לצביעת חדר מדרגות בבניין שלכם? רוצים לקבל הצעת מחיר אטרקטיבית, מצבעי אמין ומקצועי? צרו איתנו קשר, ואנחנו מבטיחים שלא תתאכזבו!

דוא"ל

info@super-paint.co.il
v

הודעת ווטסאפ 24/7

052-608-9111

טלפון

052-608-9111