v

הודעת ווטסאפ 24/7

052-608-9111

דוא"ל

info@super-paint.co.il

צביעת דירה חדשה מקבלן

לא חייבים לעשות את זה לבד - תשאירו את זה למקצוענים

להתייעצות עם בעל מקצוע וקבלת הצעת מחיר צרו איתנו קשר עוד היום: ‏‏‎

צחי: 052-608-9111

גללו למטה
?

קצת על

סופר צבע

סופר צבע בבעלות צחי דהן, היא חברה בעלת שם וניסיון רב שנים, המספקת מגוון נרחב של שירותי צביעה בכל חלקי הארץ. אצלנו תוכלו להזמין את כל סוגי עבודות הצבעות: צביעת דירה, צביעת בית פרטי, צביעת חדר מדרגות, צביעת האמבטיה, צביעה של קיר יחיד, וכמובן צביעה של הדירה כולה. זאת מבלי לשכוח את העבודה הפרטנית כמו צביעה של החלונות, צביעת משקופים ודלתות, צביעת רצפות ועוד.

צביעת דירה חדשה מקבלן

לא חייבים לעשות את זה לבד – תשאירו את זה למקצוענים

להתייעצות עם בעל מקצוע וקבלת הצעת מחיר צרו איתנו קשר עוד היום: ‏‏

מס' טלפון/הודעת ווטסאפ

צחי 052-608-9111

דוא"ל

info@super-paint.co.il

גללו למטה
?

מתכננים להיכנס לדירה חדשה? צריכים להזמין צבעי לשם צביעת דירה חדשה מקבלן? מעוניינים בהצעת מחיר אטרקטיבית מאיש מקצוע אמין ומנוסה? אנחנו יכולים לעזור לכם.

מה צריך לדעת לפני הזמנת איש מקצוע לצביעת דירה חדשה מקבלן?

צביעת דירה חדשה מקבלן היא לרוב צביעת דירה קומפלט. ברוב המכריע של המקרים, מדובר על דירה אשר צריך לצבוע את כולה, מא’ ועד ת’.

זה כולל צביעת התקרה, צביעת חדר האמבטיה, צביעת כל חדרי השינה, צביעת הסלון, ולעיתים גם צביעת משקופים ודלתות, או צביעת רצפת פרקט. רוב הדירות החדשות בישראל, הן דירות בעלות 3 עד 6 חדרים, אך ישנן גם דירות גדולות או קטנות יותר. אנחנו בסופר צבע, מבצעים כל צביעת דירה חדשה מקבלן, ללא קשר לגודלן.

צביעת דירה חדשה מקבלן, או לחלופין צביעת בית חדש, שונה במקצת מצביעת דירה קיימת או בית קיים, שהיו כבר מאוכלסים. בביצוע עבודת צביעה דירה חדשה מקבלן, דרוש לרוב להתחשב בשני גורמים:

1. גורם אשר רוב הלקוחות אינם מודעים לו, הוא מצב הדירה בעת מסירת המפתחות. בדרך כלל, ימסור הקבלן המבצע את הדירה, כאשר הקירות צבועים בגימור סיד לבן. לכאורה זה נשמע אידאלי שהקבלן הוא זה שביצע עבורכם כבר את עבודת צביעת הקירות, אך לא כך הדבר. צביעה של הקירות בסיד לבן אשר אין לכם רצון להשאירו כך, מצריכה מהצבעים לבצע שכבת יסוד (צבע פרימייר) מעל הסיד. במקרים כאלה, דרוש להשתמש כפרימייר בצבע אקריל מסוג בונדל.

צביעה נוספת זו מייקרת את העבודה, ויכולה להגיע לתוספת של 50% במחיר. לכן, כדאי שתיצרו איתנו קשר עוד לפני המסירה של הדירה, ונוכל להסביר לכם מה כדאי לבדוק, לפני הזמנת צביעת דירה חדשה מקבלן.

מחפשים צבעי מקצועי לצביעת דירה חדשה מקבלן? אנחנו מקווים שהמידע שכתבנו עבורכם כאן, עזר לכם להבין מה חשוב לדעת על צביעת הדירה. למידע נוסף, לייעוץ והכוונה, אתם מוזמנים להרים אלינו טלפון, ולקבל שירות מהרגע הראשון.

2. גורם נוסף אשר נפוץ בצביעת דירה חדשה מקבלן, הוא הצורך להיוועץ עם מעצב/ת הפנים או עם הדיירים, במיוחד כאשר מתוכננת התקנה של ארונות קיר או מכשירי חשמל, שימוש בריצוף של הקירות לצורך דקורציה, וקדיחה או שינוי מתכונן של קירות בחלל.

בחלק מהמקרים של צביעת דירה חדשה מקבלן, הלקוחות מעוניינים בעבודות מיוחדות. לכולנו יש רעיונות עיצוביים בנוגע לדירת החלומות שלנו, ונרצה להגשימם, בכניסה לדירה החדשה. ישנם הרוצים לצבוע את חדר הילדים בגוון מיוחד, ולהוסיף איורים לקירות, או לצבוע בצבע המאפשר לילדים לצייר על הקיר. יש לקוחות המעוניינים להוסיף לסלון סגנון ייחודי, ומבקשים שנצבע את החדר המרכזי בבית במרקם שונה, בשימוש בשליכט אמנותי או בצבע דומיננטי ובולט.

לשם כך כדאי להיוועץ עם הצבעי, אשר בוודאי יוכל לתת לכם טיפים ורעיונות מניסיונו. לפעמים אף נציע לכם לצבוע רק קיר אחד בחלל בצבע דומיננטי, כדי ליצור את האפקט הדרוש.

מהם היתרונות להזמין דרכנו צביעת דירה חדשה מקבלן?

לסופר צבע לקוחות רבים בכל הארץ, ובמיוחד לקוחות המעוניינים בצביעת דירה חדשה מקבלן. לקוחותינו מזמינים מאיתנו שוב ושוב עבודות צבע, וממליצים לקרוביהם על השירות שלנו, בגלל מספר סיבות:

עבודות צביעה

%

לקוחות מרוצים

שנות ניסיון

המקצועיות שלנו

לקוחות מנוסים מבינים, שעבור צביעת דירה חדשה מקבלן, כדאי להזמין איש מקצוע מיומן. אנחנו מספקים את עבודת הצבע האיכותית והמקצועית ביותר בארץ.

אנחנו מעסיקים רק צבעים מקצועיים. בכל הגעה של צבעי לביתכם, תמיד נשמור על הקפדה בכל פרט, גדול כקטן. במידה וצריך, נבצע עבודות שפכטל, ניקוי ויישור הקירות, לפני עבודת הצבע. אנחנו תמיד מתחילים לצבוע שכבת צבע יסוד לפני הצבע העיקרי, במיוחד אם אתם רוצים לשנות את הצבע הלבן שהקבלן המבצע מספק. אצלנו תמיד מתאימים את סוג הצבע לקיר- צבע ייעודיי לתקרה, צבע מיוחד נגד עובש לאמבטיה, וגם צבעים נגד לכלוך או צבעים עם אפקטים מיוחדים. תוכלו להזמין מאיתנו צבעים עם מרקם ייחודי, עבודות מורכבות, ועוד. אנחנו משתמשים רק בצבעים איכותיים בלבד של טמבור.

בסוף כל עבודה תמיד נסיים עם פינישים ותיקונים, עד לפס הצבע האחרון. אתם מקבלים דירה עם קירות הצבועים באופן אחיד וללא דופי.

שירות ללא תחרות

חשוב לנו שתדעו שאנחנו מספקים גם מספר שירותים נוספים, כמו צביעת חלקי דירה, וצביעת חדרי מדרגות. אך במקרה של דירה חדשה, לרוב יהיה צורך בשירותים אלה רק לאחר מספר שנים.

אנחנו מבינים את הצורך של לקוחות המזמינים צביעת דירה חדשה מקבלן, לעבוד מול איש מקצוע שמקשיב לבקשותיהם, ומגשים את הרעיונות והחלומות שלהם. מרגע שאתם מתקשרים אלינו, תקבלו מאיתנו מענה אדיב ומקצועי. אנחנו כאן כדי לעזור לכם, וללוות אתכם בכל התהליך של צביעת דירה חדשה מקבלן, מבחירת צבע הקירות, ועד הסיום המוצלח של צביעת הדירה לשביעות רצונכם.

אמינות בעבודה מול הלקוח

אמינות ושקיפות הן חיוניות, מעל לכל עסקה או רווח. הצעת המחיר שאתם מקבלים מאיתנו, כוללת את הייעוץ, את עבודות התשתית על הקירות והכנתם לצביעה, את עלות הצבע, ואת עבודת הצבעים המקצועיים. היא כוללת כמובן את הפינישים, וגם את הניקיון בסוף המלאכה.

אין אצלנו עלויות נסתרות!

אנחנו תמיד ישרים, ישירים, ועובדים בצורה מקצועית. עם הטלפון הראשון, או כאשר נראה את הדירה, נוכל להעריך את פרטי העבודה. נפרט בפניכם מה דרוש לעבודת צביעת הדירה או הבית, ונספר לכם על האפשרויות העומדות בפניכם, כדי שתוכלו לחשוב עליהן, ולהחליט. אנחנו נותנים לכם ייעוץ כיצד כדאי לבצע את עבודת הצבע, בהתאם לחזון ולבקשות שלכם.

i

אחריות על עבודת הצבע

הזמנתם מאיתנו צביעת דירה חדשה מקבלן? אתם מקבלים אחריות על העבודה. בתום הצביעה, נוכל לעבור יחד איתכם על הקירות ולוודא שאין תקלות, בריחות צבע, או גוונים ושכבות צבע לא אחידות. נבדוק איתכם גם את המשקופים, את התקרות, ואת כל המשטחים שנצבעו.

מעבר לכך-  אנחנו נותנים לכם אחריות מלאה. במידה וגיליתם בעיה לאחר תום העבודה, אפילו כחודש אחרי הצביעה, אנחנו מתחייבים להגיע חזרה אליכם הביתה, בכדי לעשות תיקונים.

הניסיון שלנו

צחי דהן, הבעלים של סופר צבע, מבצע כבר שנים רבות עבודות של צביעת דירה חדשה מקבלן. אל תהססו להתייעץ עם צחי, לגבי כל שאלה ובקשה שיש לכם. נוכל לסייע לכם בבחירת הצבע והגוון המתאים לקירות של כל חדר. תוכלו להעלות בפנינו כל רעיון שיש לכם לעיצוב של החלל.

אנחנו מספקים שירותים לא רק לבעלי דירות רבים, אלא גם עובדים עם מוסדות ציבוריים, מלונות, בתי ספר, בנייני משרדים, ועוד. נוכל לסייע לכם בכל עבודת צבע אפשרית, ולתת לכם הצעת מחיר אטרקטיבית ללא עיכובים.

מחיר מעולה

מחפשים איש מקצוע לצביעת דירה חדשה מקבלן, במחיר ללא תחרות? אתם במקום הנכון. המחירים של סופר צבע הם הזולים בשוק! אל דאגה, המחיר לכל עבודות הצבע אף פעם לא יבוא על חשבון השירות, האיכות של העבודה, והמקצועיות של הצבעי. אתם מוזמנים ליצור איתנו קשר כבר עכשיו, ולקבל הצעת מחיר לצביעת דירה חדשה מקבלן, עוד לפני שקיבלתם את המפתח, ושהדירה מוכנה למסירה.

@

זמינות לבצע את עבודות הצבע

אנחנו כאמור ממליצים לכם ליצור איתנו קשר עוד לפני קבלת המפתחות, אך אם אתם מחפשים צבעי בדחיפות, אנחנו נעזור לכם. צריכים לעבור כבר לדירה ואין לכם זמן להשתהות? קיבלתם הצעות מחיר אך אתם מעוניינים לדבר עם צבעי אמין ומקצועי שיצבע את דירתכם כבר מחר? מרגע שאתם יוצרים איתנו קשר, אנחנו מתחילים לעזור לכם. במידה ועבודת הצבע היא דחופה, אפילו עם הדירה גדולה מאוד, נוכל להעמיד לרשותכם צוות של אנשי מקצוע, שיגיע לדירה ויבצע את עבודת הצבע במהירות האפשרית. אפילו מהיום להיום.

Dave Solomon
Dave Solomon
2019-12-23
Dave Solomon

צחי מקסים נענה לכל בקשה, מטפל במסירות בכל בקשה, אפשר לסמוך עליו. תענוג לקבל ממנו שירות. גם שהיה נדרש תיקון מסוים חזר כבר בבוקר למחרת להבין מה נדרש ולתקן בהתאם. ממליץ בחום

efrat tsykoriev
efrat tsykoriev
2019-11-23
efrat tsykoriev

צחי וענבל הגיעו אלי בהתראה מאוד קצרה כשעברתי דירה וסיימו את כל הצביעה ביום אחד שאפשר לי לשמור על הלוז. עשו עבודה מאוד טובה וגם כאשר הייתה בעיה בגלל שמדובר בבית ישן נתנו שירות מעולה וישר הגיעו לסדר בלי שום בעיה

עידן חיון
עידן חיון
2020-03-23
עידן חיון

כבר המון זמן שאני רוצה לצבוע את הבית ודחיתי את זה רק בגלל שאני יודעת שאני יצטרך לצאת מהבית עם הילדים ליומיים לפחות.במקרה דרך האינטרנט הגעתי לבחור שהבטיח שתוך שלוש הבית כבר גמור (בית של 110 מ' כן ??) ועוד עם שלושת הילדים בבית......פייר , היה לי קשה להאמין אבל אמרתי מה כבר יכול להיות ?? ננסה....הגיעו אלי צחי וענבל בת הזוג שלו אנשים מקצועיים ברמות כבר 15 שנה בתחום צבעו לי את הבית בתוך שעתיייים !!!!!!לא פספסו פינה הכי קטנה , עבדו במקצועיות במהירות והכי חשוב השאירו לי את הבית מבריק ! והמחיר בכלל מצחיק!!!!אני ממליצה בחום מכל הלב ❤ סופר צבע

Mati Weiss
Mati Weiss
2020-03-23
Mati Weiss

האמת שהופתעתי צחי הבטיח וקיים. תוך שעתיים וחצי הדירה בת 4 חדרים הייתה צבועה הרצפה נקייה. תודה.

מירי כהן
מירי כהן
2020-01-23
מירי כהן

צבעי מצויין, מדוייק, מקצועי וזריז מאדעמד בכל ההבטחות במחיר לא יקר,השאיר דירה יפה ונקיה, עבודת צבע שכללה גוונים שונים ועיצובים

דוא"ל

info@super-paint.co.il
v

הודעת ווטסאפ 24/7

052-608-9111

טלפון

052-608-9111