v

הודעת ווטסאפ 24/7

052-608-9111

דוא"ל

info@super-paint.co.il

מחיר צביעת חדר

לא חייבים לעשות את זה לבד - תשאירו את זה למקצוענים

להתייעצות עם בעל מקצוע וקבלת הצעת מחיר צרו איתנו קשר עוד היום: ‏‏‎

צחי: 052-608-9111

גללו למטה
?

קצת על

סופר צבע

סופר צבע בבעלות צחי דהן, היא חברה בעלת שם וניסיון רב שנים, המספקת מגוון נרחב של שירותי צביעה בכל חלקי הארץ. אצלנו תוכלו להזמין את כל סוגי עבודות הצבעות: צביעת דירה, צביעת בית פרטי, צביעת חדר מדרגות, צביעת האמבטיה, צביעה של קיר יחיד, וכמובן צביעה של הדירה כולה. זאת מבלי לשכוח את העבודה הפרטנית כמו צביעה של החלונות, צביעת משקופים ודלתות, צביעת רצפות ועוד.

לא חייבים לעשות את זה לבד – תשאירו את זה למקצוענים

להתייעצות עם בעל מקצוע וקבלת הצעת מחיר צרו איתנו קשר עוד היום: ‏‏

מס' טלפון/הודעת ווטסאפ

צחי 052-608-9111

דוא"ל

info@super-paint.co.il

גללו למטה
?

צריכים להזמין צבעי הביתה ורוצים לדעת מה מחיר צביעת חדר בודד?

הילדים רוצים להחליף חדרי שינה ואתם רוצים לצבוע את החדרים מחדש? נוסף לכם תינוק בבית ואתם רוצים לצבוע את החדר שלו בצבע מיוחד? אחד השותפים בדירה עוזב ואתם רוצים להזמין איש מקצוע לצביעת החדר?

אם אתם שואלים את עצמכם האם ניתן בכלל להזמין צבעי לעבודה קטנה יחסית, וכמה עולה צביעת חדר יחיד, אז ההסבר הבא הוא בשבילכם:

ישנם אנשים המעוניינים לצבוע רק קיר אחד או שני קירות בדירה. אחרים רוצים להזמין צבעי לצביעת התקרה או חדר האמבטיה בלבד. ויש דיירים אשר מבקשים מאיתנו מחיר צביעת חדר אחד בלבד.

לשם כך אנחנו בסופר צבע מציעים שירות של צביעה חלקית של הדירה.  

אם אתם מעוניינים לקבל מחיר צביעת חדר בודד, אל תהססו להתקשר אלינו- אנחנו ערוכים לביצוע כל סוג של עבודה, קטנה כגדולה.

אז מה כמה עולה לצבוע חדר בדירה?

עלות צביעת חדר

המחיר ההתחלתי לצביעת חדר הינו 500₪. ייתכנו שינויים רבים בהתאם לגודל החדר, צבע הקירות, מצב הקירות ועוד…

כשמדברים על מחיר צביעת חדר, כדאי לדעת שהמחיר פר חדר, של צביעת שני חדרים, יהיה זול יותר מצביעת חדר אחד בלבד. זאת משום שאנחנו כבר בדירה, ואין צורך להזמין אותנו שוב.

צביעת חדר יכולה לקחת שעתיים, או להתארך למספר שעות. הזמן תלוי בגודל המשטחים הזקוקים לצבע, בגובה של התקרה, ובמצב הכללי של הקירות. בעיות של רטיבות או אתגרים מיוחדים בדירה מוסיפים זמן עבודה. כדי להציע מחיר צביעת חדר שיהיה אטרקטיבי וזול, אנחנו מחלקים את השירותים שלנו ל-4 רמות מחיר. אתם יכולים להזמין את השירות המתאים לצרכים שלכם.

מחיר צביעת חדר- אילו שירותים שאתם מקבלים מאיתנו?

בכל עבודת צבע, בין אם זו צביעת חדר או צביעת הדירה כולה, תמיד נתייחס לעבודה בצורה המקצועית ביותר. לפני שצבע ולכלוך נכנס לחדר, במידה וישנם רהיטים- נזיז ונכסה אותם ביריעות ניילון. נצפה בסרט מסקינטייפ את משקופי הדלתות, וכך גם את מסגרות החלונות, ואת השקעים בקירות. נדאג גם לכסות את הרצפה והדלתות בניילון.

בשלב הבא ניגש לעבודות התשתית על הקירות. ננקה את הקירות מאבק כדי שלא יתערבב עם הצבע. נמלא חורים בטיח, וניישר בליטות בקיר.

תחילת עבודת הצבע תמיד תחל בשכבה ראשונית של שכבת צבע יסוד, הנקרא צבע פרימייר. הפרימייר הוא צבע ייחודי, המאפשר קליטה טובה של הצבע העיקרי, עם המשטח עליו הוא נצבע.

נתחיל את העבודה בתקרה, ולאחר מכן נעבור לקירות האחרים. זאת בכדי שהיא תוכל להתייבש ולא ללכלך את יתר הקירות. לצביעת התקרה, נשתמש בצבע פריימר ובצבע עיקרי המיוחדים לה.

לאחר התקרה, נעבור לאזורים המאתגרים, לפינות ולחיבורים בין הקירות לרצפה ולתקרה. רק לבסוף נגיע אל הקירות שהם החלק העיקרי בצביעה.

נצבע גם את המשקופים, ובמידה ותרצו- גם את הדלתות או הרצפה.

לרוב דרושות לפחות שתי שכבות של צבע עיקרי, לאחר צביעת שכבת היסוד. במידה והצבע החדש שונה לחלוטין מהצבע המקורי, במיוחד אם הוא בהיר יותר, סביר להניח שנצטרך לצבוע שלוש שכבות של צבע.

בסוף הצביעה, אנחנו תמיד מבצעים פינישים- מעבר מדוקדק על הקירות לביקורת, וכדי לוודא שאין שכבות לא אחידות של צבע.

אתם מקבלים את החדר חזרה, כשהקירות יבשים, החלל נקי מיריעות ניילון ומסרטי מסקינטייפ, הרצפה מצוחצחת, והחדר מוכן למגורים.

מדוע לבחור בשירותים של סופר צבע לצביעת חדר?

תחת המשפט “צביעת חדר מחיר” בגוגל, ודאי תמצאו מספר רב של תוצאות. צריכים עזרה כדי לדעת באיזו חברה לבחור? לנוחיותכם, מפורטים היתרונות בעבודה עם סופר צבע, כפי שהלקוחות שלנו מעידים:

עבודות צביעה

%

לקוחות מרוצים

שנות ניסיון

יחס אדיב, ושירות אמין

אנחנו קשובים לכל לקוח, בין אם אתם מזמינים צביעת דירה, צביעת חדר, או צביעה של בית שלם. אנחנו אוהבים לעזור ללקוחות, לייעץ ולתת רעיונות כיצד לצבוע כל חדר.

אחריות!

בסופר צבע, אין לקוח שלא מקבל אחריות על העבודה. מצאתם פגמים בצבע או בעבודה, גם כחודש לאחר שהיינו אצלכם? אנחנו מתחייבים לשוב ולעשות תיקונים, ללא עלות נוספת.

עבודה מקצועית ללא דופי

צחי דהן, הבעלים של סופר צבע, ידוע בתור איש מקצוע מנוסה. בסופר צבע מעסיקים אך ורק צבעים מקצועיים ויסודיים, המיומנים בעבודות צבע, ועובדים בצורה מסודרת ונקיה. תוכלו להזמין כל עבודת צבע שהיא, כולל צביעת משקופים, צביעת חלונות ודלתות, צביעת רצפות פרקט, ועוד.

רק צבעים של טמבור

אנחנו משתמשים אך ורק בצבעים האיכותיים של טמבור, ודואגים להתאים את המרקם והגוונים, לבקשות שלכם.

דלי צבע

@

עבודות דחופות

ניתן להזמין מאיתנו עבודות צבע מהיום להיום. צריכים לצבוע חדר בדחיפות? נשלח אליכם צבעי מקצועי שיעשה את העבודה במהירות המרבית.

מחירים ללא תחרות!

מעוניינים לקבל הצעת מחיר צביעת חדר? אצלנו המחירים כוללים הכל: את הצבע, את עבודת הצבעי, את הזזת הרהיטים וכיסוי בניילון, את הפינישים, ואת הניקיון בסוף העבודה.

הסבר על המחיר שלנו

מחיר צביעת חדר ללא צביעת תקרה, הינו זול משמעותית לעומת מחיר הכולל צביעת התקרה. זאת משום שהביצוע של צביעת התקרה, כולל הזמן הדרוש לייבושה בין שכבות הצבע, מאריך את משך העבודה. זכרו גם שצביעת התקרה מצריכה צבע יסוד וצבע עיקרי מיוחד משלה, וזה מתבטא במחיר.

מחיר צביעת חדר מאוכלס בו גרים אנשים, הינו גבוה יותר ממחיר צביעת חדר ריק, משום שיש צורך ביותר עבודות הכנה לפני עבודת הצבע. עבודה על חדר מאוכלס מצריכה הזזה, ציפוי והגנה של רהיטים וחפצים, ונמשכת זמן רב יותר.

מחפשים צבעי אמין ומקצועי לצביעת חדר בודד או מספר חדרים בדירה? מעוניינים במחיר צביעת חדר, או צביעה של חלק מהדירה? רוצים לקבל הצעת מחיר ללא תחרות?

 צרו איתנו קשר

Dave Solomon
Dave Solomon
2019-12-23
Dave Solomon

צחי מקסים נענה לכל בקשה, מטפל במסירות בכל בקשה, אפשר לסמוך עליו. תענוג לקבל ממנו שירות. גם שהיה נדרש תיקון מסוים חזר כבר בבוקר למחרת להבין מה נדרש ולתקן בהתאם. ממליץ בחום

efrat tsykoriev
efrat tsykoriev
2019-11-23
efrat tsykoriev

צחי וענבל הגיעו אלי בהתראה מאוד קצרה כשעברתי דירה וסיימו את כל הצביעה ביום אחד שאפשר לי לשמור על הלוז. עשו עבודה מאוד טובה וגם כאשר הייתה בעיה בגלל שמדובר בבית ישן נתנו שירות מעולה וישר הגיעו לסדר בלי שום בעיה

עידן חיון
עידן חיון
2020-03-23
עידן חיון

כבר המון זמן שאני רוצה לצבוע את הבית ודחיתי את זה רק בגלל שאני יודעת שאני יצטרך לצאת מהבית עם הילדים ליומיים לפחות.במקרה דרך האינטרנט הגעתי לבחור שהבטיח שתוך שלוש הבית כבר גמור (בית של 110 מ' כן ??) ועוד עם שלושת הילדים בבית......פייר , היה לי קשה להאמין אבל אמרתי מה כבר יכול להיות ?? ננסה....הגיעו אלי צחי וענבל בת הזוג שלו אנשים מקצועיים ברמות כבר 15 שנה בתחום צבעו לי את הבית בתוך שעתיייים !!!!!!לא פספסו פינה הכי קטנה , עבדו במקצועיות במהירות והכי חשוב השאירו לי את הבית מבריק ! והמחיר בכלל מצחיק!!!!אני ממליצה בחום מכל הלב ❤ סופר צבע

Mati Weiss
Mati Weiss
2020-03-23
Mati Weiss

האמת שהופתעתי צחי הבטיח וקיים. תוך שעתיים וחצי הדירה בת 4 חדרים הייתה צבועה הרצפה נקייה. תודה.

מירי כהן
מירי כהן
2020-01-23
מירי כהן

צבעי מצויין, מדוייק, מקצועי וזריז מאדעמד בכל ההבטחות במחיר לא יקר,השאיר דירה יפה ונקיה, עבודת צבע שכללה גוונים שונים ועיצובים

דוא"ל

info@super-paint.co.il
v

הודעת ווטסאפ 24/7

052-608-9111

טלפון

052-608-9111