v

הודעת ווטסאפ 24/7

052-608-9111

דוא"ל

info@super-paint.co.il

מחיר צביעת דירה

לא חייבים לעשות את זה לבד - תשאירו את זה למקצוענים

להתייעצות עם בעל מקצוע וקבלת הצעת מחיר צרו איתנו קשר עוד היום: ‏‏‎

צחי: 052-608-9111

גללו למטה
?

קצת על

סופר צבע

סופר צבע בבעלות צחי דהן, היא חברה בעלת שם וניסיון רב שנים, המספקת מגוון נרחב של שירותי צביעה בכל חלקי הארץ. אצלנו תוכלו להזמין את כל סוגי עבודות הצבעות: צביעת דירה, צביעת בית פרטי, צביעת חדר מדרגות, צביעת האמבטיה, צביעה של קיר יחיד, וכמובן צביעה של הדירה כולה. זאת מבלי לשכוח את העבודה הפרטנית כמו צביעה של החלונות, צביעת משקופים ודלתות, צביעת רצפות ועוד.

מחיר צביעת דירה

לא חייבים לעשות את זה לבד – תשאירו את זה למקצוענים

להתייעצות עם בעל מקצוע וקבלת הצעת מחיר צרו איתנו קשר עוד היום: ‏‏

מס' טלפון/הודעת ווטסאפ

צחי 052-608-9111

דוא"ל

info@super-paint.co.il

גללו למטה
?

לקוחות יקרים, לפניכם מחירון מפורט לצביעת דירה 1/2/3/4/5/ חדרים. שימו לב שיתכנו שינויים במחיר במקרים המפורטים למטה. כל המחירים כוללים את חומרי הצביעה (טמבור), ניקיון הדירה, אחריות מלאה על העבודה ותיקוני שפכטל קלים.

צביעת דירה מחיר מחירון של סופר צבע כולל צביעת המסדרון, האמבטיה, הסלון, המטבח וכמובן, החדרים:

 מחיר צביעת דירת חדר

דירה ריקה ללא צביעת התקרה – החל מ-900 ש”ח

דירה ריקה כולל צביעת התקרה – החל מ-1200 ש”ח

דירה מאוכלסת ללא צביעת התקרה – החל מ-1000 ש”ח

דירה מאוכלסת כולל צביעת התקרה – החל מ-1800 ש”ח

*שינוי גוון הקיר – תוספת 50% מהמחיר המצוין

 

מחיר צביעת דירה 2 חדרים

דירה ריקה ללא צביעת התקרה – החל מ-990 ש”ח

דירה ריקה כולל צביעת התקרה – החל מ-1300 ש”ח

דירה מאוכלסת ללא צביעת התקרה – החל מ-1200 ש”ח

דירה מאוכלסת כולל צביעת התקרה – החל מ-2000 ש”ח

*שינוי גוון הקיר – תוספת 50% מהמחיר המצוין

 

מחיר צביעת דירה 3 חדרים

דירה ריקה ללא צביעת התקרה – החל מ-1290 ש”ח

דירה ריקה כולל צביעת התקרה – החל מ-1800 ש”ח

דירה מאוכלסת ללא צביעת התקרה – החל מ-1800 ש”ח

דירה מאוכלסת כולל צביעת התקרה – החל מ-2950 ש”ח

*שינוי גוון הקיר – תוספת 50% מהמחיר המצוין

 

מחיר צביעת דירה 4 חדרים

דירה ריקה ללא צביעת התקרה – החל מ-1590 ש”ח

דירה ריקה כולל צביעת התקרה – החל מ-2400 ש”ח

דירה מאוכלסת ללא צביעת התקרה – החל מ-2500 ש”ח

דירה מאוכלסת כולל צביעת התקרה – החל מ-3500 ש”ח

*שינוי גוון הקיר – תוספת 50% מהמחיר המצוין

 

מחיר צביעת דירה 5 חדרים

דירה ריקה ללא צביעת התקרה – החל מ-1790 ש”ח

דירה ריקה כולל צביעת התקרה – החל מ-3000 ש”ח

דירה מאוכלסת ללא צביעת התקרה – החל מ-3000 ש”ח

דירה מאוכלסת כולל צביעת התקרה – החל מ-5000 ש”ח

*שינוי גוון הקיר – תוספת 50% מהמחיר המצוין

 

צביעת דירה מחיר, שירות, מקצועיות ואחריות

עבודות צביעה

%

לקוחות מרוצים

שנות ניסיון

שירות אדיב – עבודה מקצועית לא שווה כלום בלי שירות מכל הלב. אנחנו מבטיחים לכם שכבר משיחת הטלפון הראשונה איתנו תקבלו שירות סבלני ומקצועי. על מנת לתת לכם הצעת מחיר נדאג לשאול אותכם שאלות מכוונות לגבי מצב הדירה וגודלה, במידת הצורך תשלחו לנו תמונות של הדירה בווטסאפ או שנוכל לתאם אצלכם מפגש בדירה. אל תהססו לשאול אותנו לגבי רעיונות עיצוביים שיש לכם – נשמח לייעץ ולעזור.

מקצועיות- השירות שתקבלו אצל סופר צבע הוא השירות המקצועי ביותר שתקבלו. אנחנו תמיד דואגים לכסות לפנות את כל הרהיטים לפני תחילת הצביעה, מבצעים תיקוני שפכטל על הקירות במידתה הצורך ותמיד משתמשים בחומרי צביעה איכותיים של טמבור. אנחנו מעסיקים אך ורק צבעים מקצועיים ומנוסים.

אחריות על העבודה – צביעת דירה  היא לא עניין פשוט. ייתכנו מקרים בהם יופיעו “בריחות” של צבע על הקירות מספר ימים לאחר העבודה. זה קורה וזה בסדר. צרו איתנו קשר ונדאג לחזור לדירה ולסדר כל תקלה – ללא עלות.

מחיר צביעת דירה – אנחנו מתחייבים למחירים הזולים ממחירי השוק ובדרך כלל למחירים הזולים ביותר! אנחנו מתחייבים שהמחיר שלנו לא יבוא על חשבון איכות העבודה.

יסודיות וניקיון – שמירה על יסודיות וניקיון הדירה היא ערך עליון עבורנו. אנחנו תמיד דואגים לנקות את הרצפה מטפטופי צבע במהלך הצביעה, ולנקות את הדירה מכל שאר הלכלוכים בסוף העבודה. אתם יכולים להיות בטוחים שבסוף העבודה תקבלו דירה חדשה ונקייה.

קצת הסבר על המחירון שלנו:

עברתם על המחירון ולא הבנתם למה המחירים כל כך שונים אחד מהשני? כתבנו עבורכם הסבר מפורט על השינויים במחיר:

ההבדל בין דירה מאוכלסת לדירה ריקה

ההבדל במחיר נובע מהעובדה הפשוטה שצביעת דירה מאוכלסת הרבה יותר מורכבת מצביעת דירה ריקה. כאשר הדירה ריקה, יש יותר מרווח לעבודה כך שבעל המקצוע יכול יסיים את העבודה יותר מהר. כאשר הדירה מאוכלסת, נדרשת עבודה על כיסוי הרהיטים, הפינוי שלהם למרכז החלל ושמירה על הרהיטים מלכלוכים. בנוסף, כאשר הדירה מאוכלסת לרוב גם גרים בה דיירים. אנחנו משתדלים לבצע את העבודה במינימום זמן ובמקסימום מקצועיות על מנת לא להפריע לשגרת החיים בדירה.

צביעת תקרה

צביעת תקרה היא משימה למקצוענים. אנחנו מקבלים הרבה פניות מאנשים אשר ניסוי לצבוע בעצם את התקרה ועשו יותר נזק מאשר חידשו את הדירה. מדובר באתגר הדורש מיומנות וניסיון. קודם כל, לפני תחילת הצביעה נצטרך לכסות את המנורות ובתי המנורה כדי לא לצבוע אותם בטעות. לאחר מכן נחל בעבודת הצביעה על יד שימוש ברולר (לעיתים נאלץ להשתמש גם בסולם עבודה) ובחומר צביעה “סופרקריל” מיוחד של חברת טמבור. נדאג במהלך כל עבודת הצביעה שלא לטפטף צבע על הרצפות או הפרקט. צביעת תקרה היא עבודה יותר ארוכה מצביעת קיר ולכן גם יותר יקרה.

צביעת תקרה

למה עלות צביעת דירה כל כך יקרה כשאני רוצה לשנות את גוון הקיר?

“כרגע צבע הקיר הוא שמנת ואני רוצה לצבוע את הקיר בלבן, למה המחיר מתייקר?”

זוהי שאלה שאנו נתקלים בה לעתים קרובות והתשובה אליה היא פשוטה: כאשר משנים את גוון הצבע הקיים על הקיר נדרש לצבוע את הקיר מספר רב יותר של פעמים. שינוי קל של הצבע, כמו שינוי הגוון משמנת ללבן ידרוש עבודה כפולה, ושינוי יותר יותר דרסטי כמו כחול ללבן ידרוש עבודה אפילו יותר מורכבת.

גם מצב הדירה שברשותכם יכול להשפיע על המחיר

צביעת דירה שכורה: דירה שכורה נצבעת לרוב לאחר שהמשכירים מפנים את הדירה וצריכים לדאוג לצביעתה לפי הכתוב בחוזה השכירות. דירה שכורה נצבעת בדרך כלל בצביעה “קוסמטית”, כלומר – צביעה פשוטה של קירות ללא פגמים/רטיבויות/עובש, ללא שינוי גוון הדירה (לרוב לבן),  ללא צביעת התקרה. בנוסף, צביעת דירה שכורה נעשית בדרך כלל לאחר שהדיירים פינו את הדירה והדירה ריקה מרהיטים ולכן מחיר צביעת דירה שכורה הוא יחסית זול.

צביעת דירה חדשה מקבלן: צביעת דירה חדשה אומנם נעשית לפני כניסת הדיירים לדירה ולכן היא ריקה, אך בדרך כלל הקירות מגיעות בגמר סיד מקבלן ויש צורך למרוח שכבה ראשונה של פריימר (בונדל) עם צבע אקרילי. כך שלמרות שהדירה ריקה המחיר עדיין יותר יקר.

המחיר של צביעת דירה חדשה מקבלן עולה ב50%

רעיונות עיצוביים

לקוחות רבים מעוניינים לצאת מהנורמה ולצבוע את דירתם בעיצוב מיוחד. לרוב מדובר על צביעת סלון בצבע מיוחד כמו “ספארי” או “ווש”.

אפקט ספארי של טמבור

Dave Solomon
Dave Solomon
2019-12-23
Dave Solomon

צחי מקסים נענה לכל בקשה, מטפל במסירות בכל בקשה, אפשר לסמוך עליו. תענוג לקבל ממנו שירות. גם שהיה נדרש תיקון מסוים חזר כבר בבוקר למחרת להבין מה נדרש ולתקן בהתאם. ממליץ בחום

efrat tsykoriev
efrat tsykoriev
2019-11-23
efrat tsykoriev

צחי וענבל הגיעו אלי בהתראה מאוד קצרה כשעברתי דירה וסיימו את כל הצביעה ביום אחד שאפשר לי לשמור על הלוז. עשו עבודה מאוד טובה וגם כאשר הייתה בעיה בגלל שמדובר בבית ישן נתנו שירות מעולה וישר הגיעו לסדר בלי שום בעיה

עידן חיון
עידן חיון
2020-03-23
עידן חיון

כבר המון זמן שאני רוצה לצבוע את הבית ודחיתי את זה רק בגלל שאני יודעת שאני יצטרך לצאת מהבית עם הילדים ליומיים לפחות.במקרה דרך האינטרנט הגעתי לבחור שהבטיח שתוך שלוש הבית כבר גמור (בית של 110 מ' כן ??) ועוד עם שלושת הילדים בבית......פייר , היה לי קשה להאמין אבל אמרתי מה כבר יכול להיות ?? ננסה....הגיעו אלי צחי וענבל בת הזוג שלו אנשים מקצועיים ברמות כבר 15 שנה בתחום צבעו לי את הבית בתוך שעתיייים !!!!!!לא פספסו פינה הכי קטנה , עבדו במקצועיות במהירות והכי חשוב השאירו לי את הבית מבריק ! והמחיר בכלל מצחיק!!!!אני ממליצה בחום מכל הלב ❤ סופר צבע

Mati Weiss
Mati Weiss
2020-03-23
Mati Weiss

האמת שהופתעתי צחי הבטיח וקיים. תוך שעתיים וחצי הדירה בת 4 חדרים הייתה צבועה הרצפה נקייה. תודה.

מירי כהן
מירי כהן
2020-01-23
מירי כהן

צבעי מצויין, מדוייק, מקצועי וזריז מאדעמד בכל ההבטחות במחיר לא יקר,השאיר דירה יפה ונקיה, עבודת צבע שכללה גוונים שונים ועיצובים

דוא"ל

info@super-paint.co.il
v

הודעת ווטסאפ 24/7

052-608-9111

טלפון

052-608-9111