v

הודעת ווטסאפ 24/7

052-608-9111

דוא"ל

info@super-paint.co.il

מחיר צביעת דירה 5 חדרים

לא חייבים לעשות את זה לבד - תשאירו את זה למקצוענים

להתייעצות עם בעל מקצוע וקבלת הצעת מחיר צרו איתנו קשר עוד היום: ‏‏‎

צחי: 052-608-9111

גללו למטה
?

קצת על

סופר צבע

סופר צבע בבעלות צחי דהן, היא חברה בעלת שם וניסיון רב שנים, המספקת מגוון נרחב של שירותי צביעה בכל חלקי הארץ. אצלנו תוכלו להזמין את כל סוגי עבודות הצבעות: צביעת דירה, צביעת בית פרטי, צביעת חדר מדרגות, צביעת האמבטיה, צביעה של קיר יחיד, וכמובן צביעה של הדירה כולה. זאת מבלי לשכוח את העבודה הפרטנית כמו צביעה של החלונות, צביעת משקופים ודלתות, צביעת רצפות ועוד.

מחיר צביעת דירה 5 חדרים

לא חייבים לעשות את זה לבד – תשאירו את זה למקצוענים

להתייעצות עם בעל מקצוע וקבלת הצעת מחיר צרו איתנו קשר עוד היום: ‏‏

מס' טלפון/הודעת ווטסאפ

צחי 052-608-9111

דוא"ל

info@super-paint.co.il

גללו למטה
?

אז מהי עלות צביעת דירה 5 חדרים?

לנוחיותכם, בכדי להציע מחירים זולים המותאמים לצרכים שלכם, חילקנו את השירותים שלנו ל-4 דרגות של מחיר צביעת דירה 5 חדרים:

צביעת דירה ריקה ללא צביעת התקרה – החל מ- 1,790₪.

צביעת דירה ריקה כולל צביעת התקרה – החל מ- 3,000₪.

צביעת דירה מאוכלסת ללא צביעת התקרה – החל מ- 3,000₪.

צביעת דירה מאוכלסת כולל צביעת התקרה – החל מ- 5,000₪.

*  ישנה תוספת של 50% מהמחיר המצוין על שינוי גוון הקירות.

מחפשים צבעי אדיב ומקצועי לצביעת הדירה? מעוניינים לדעת כמה עולה צביעת דירה 5 חדרים? לפניכם כל המידע לגבי מחיר צביעת דירה 5 חדרים.

בישראל, דירת 5 חדרים נחשבת לדירה גדולה יחסית. צביעת דירה כזו, אשר כוללת לרוב ארבעה חדרי שינה, סלון, מטבח, וחדר אמבטיה, אורכת כיומיים. הצביעה יכולה להיות אף קצרה יותר, אם הדירה ריקה, או ארוכה יותר, במידה והדירה מאוכלסת וכאשר יש צורך לטפל בבעיות בקירות. אם אתם מחפשים מחיר צביעת דירה 5 חדרים, אתם מוזמנים להמשיך ולקרוא על שירותי הצבעות שלנו, על המחירים, ועל היתרונות בעבודה עם סופר צבע.

מדוע לקוחות רבים בוחרים בנו לצביעת דירה 5 חדרים:

“צביעת דירה 5 חדרים מחיר” היא מונח חיפוש פופולרי. יש להניח שבחיפוש בגוגל תקבלו מספר רב של תוצאות ושמות של חברות, ותתקשו להחליט באיזה איש מקצוע לבחור.

עבודות צביעה

%

לקוחות מרוצים

שנות ניסיון

כדי לעזור לכם- פירטנו עבורכם את היתרונות בהזמנת עבודות צבע מאיתנו:

 • מוניטין וניסיון- צחי דהן, הבעלים של סופר צבע, הוא צבעי מנוסה עם מוניטין נהדר. אנחנו בסופר צבע נותנים כבר שנים רבות שירותי צביעת דירה, ושירותים נרחבים נוספים, כולל צביעת בתים פרטיים, צביעת משרדים וחנויות, ועוד.
 • ליווי לאורך כל התהליך- אנחנו מודעים לכך שאתם מעוניינים שבעל המקצוע יקשיב לכם, ויבין את הבקשות והרעיונות שלכם. אנחנו כאן כדי לענות לבקשות שלכם, וללוות אתכם משיחת הטלפון הראשונית, ועד מסירת הדירה צבועה ונקיה.
 • אמינות- כדי לשמור על הלקוחות, אנחנו תמיד עובדים בשקיפות מלאה. כאשר אתם מזמינים מאיתנו הצעת מחיר צביעת דירה 5 חדרים, ההצעה כוללת הכל. המחיר כולל ייעוץ, כולל את עלות העבודה, כולל את ההכנות המקדימות, את עלות חומרי הצבע, וכמובן כולל את הניקיון והפינישים בסוף העבודה. אין עלויות נסתרות!
 • מקצוענות וניקיון- אנחנו מתחייבים לבצע עבודה נקיה, מדויקת ואיכותית ביותר. הצוות שלנו מורכב מאנשי מקצוע מנוסים ומיומנים. בכל צביעת דירה, אנחנו בודקים את מצב הקירות ומבצעים תיקוני טיח לפני הצביעה. עוד לפני כן, נבצע הכנות דרושות, הכוללות כיסוי והגנה על הרהיטים ועל החלקים שאינם אמורים להיצבע.

 • אנחנו תמיד מקפידים על צביעת שכבת יסוד, ומבצעים פינישים ובקרה לאחר השכבה האחרונה. בסוף המלאכה נעשה ניקיון יסודי, ונשאיר לכם את הדירה נקייה ומסודרת.
 • חומרי צבע ברמה הגבוהה ביותר- אנחנו משתמשים רק בצבעים האיכותיים של טמבור.
 • אחריות הזמנתם אצלנו צביעת דירה? אתם מקבלים אחריות מלאה! אם גיליתם בעיה גם כחודש לאחר הצביעה, אנחנו מתחייבים לחזור לבצע תיקונים, ללא עלות נוספת.
 • זמינות לעבודות דחופות- זקוקים לעבודת צבע דחופה? אנחנו זמינים בטלפון בכל עת, ומוכנים גם לעבודות צבע מהיום להיום.
 • המחיר של סופר צבע- מעוניינים בצבעי מקצועי במחיר מעולה? מחפשים מחיר צביעת דירה 5 חדרים במחיר זול? התקשרו אלינו וקבלו הצעת מחיר צביעת דירה 5 חדרים ללא תחרות. אל דאגה- המחירים הנמוכים, אינם באים על חשבון איכות העבודה והחומרים.

מה משפיע על מחיר צביעת דירה 5 חדרים?

ישנם מספר גורמים עיקריים המשפיעים על מחיר צביעת דירה 5 חדרים:

שינוי גוון בקירות: שינוי צבע הקירות, במיוחד מקיר בצבע כהה – לקיר בצבע בהיר, עשוי להשפיע על מחיר צביעת דירה 5 חדרים. שינוי גוון הקירות מצריך מספר רב של שכבות צבע, בכדי לכסות על הצבע המקורי. צריך לחכות זמן רב יותר כדי לתת לכל שכבת צבע להתייבש. משום כך, מחיר צביעת דירה 5 חדרים, בה צבע הקירות הרצוי שונה לחלוטין מהצבע המקורי, הינו יקר יותר מהמחיר הרגיל.

עלות צביעת התקרה: צביעת תקרה היא חלק מאתגר בעבודת הצבעים. עלותה מייקרת את מחיר צביעת דירה 5 חדרים, ממספר סיבות:

 • צביעת התקרה לוקחת זמן. העבודה על הדירה מתארכת, ולכן יש לה עלות נוספת.
 • מבחינה מקצועית, הביצוע של צביעת התקרה הוא מורכב. יש לבדוק יובש או רטיבות בתקרה, לפני תחילת העבודה, משום שהתקרה מושפעת רבות מהדירה שמעליה. הצבעי צריך לדאוג שלא יהיו טפטופים של צבע, לכסות יותר מקומות וחפצים בחלל, ולהשתמש ברולר ייעודי במהלך הצביעה. יש צורך לעבוד על סולם לאורך כל צביעת התקרה, ולכן העבודה קשה ואיטית יותר.
 • בנוסף, צביעת התקרה מצריכה צבעים אחרים. דרוש להשתמש בצבע יסוד ובצבע עיקרי המתאימים לתקרה. אנחנו בסופר צבע, משתמשים בסופרקריל של טמבור כדי לצבוע את התקרה.

צביעת תקרה

חשוב לדעת- לעיתים כדאי מאוד לצבוע את התקרה. אם החלטתם לעשות זאת, עדיף שתשאירו את העבודה לצבעי מקצועי! זוהי כאמור עבודה המצריכה ידע, וצביעת תקרה בעצמכם, עלולה לעלות יותר מאשר עבודתו של איש מקצוע. עדיף לעשותה פעם אחת בצורה טובה, מאשר לעשות טעויות, ולהצטרך לצבוע אותה מחדש.

מחיר צביעת דירה מאוכלסת: מחיר צביעת דירה 5 חדרים מאוכלסת, הוא יקר יותר ממחיר צביעת דירה ריקה. דירה מאוכלסת מצריכה עבודות הכנה לפני עבודת הצבע. לדוגמה: ציפוי הרהיטים מפני לכלוך ונזק, הזזתם למקום המאפשר עבודה נוחה של הצבעים, והחזרתם בסוף העבודה.

דרושה גם התחשבות בדיירים החיים בדירה- ויש לקבוע את שעות תחילת וסיום העבודה בכל יום, כך שיתאימו לשעות הנוחות לדיירים.

גם סדר הצביעה של דירה מאוכלסת עשוי להאריך את זמן העבודה.

מתעניינים בהצעת מחיר צביעת דירה 5 חדרים? צריכים צבעי לצביעה רק של חלק מהדירה? רוצים להתייעץ עם צבעי מקצועי ואדיב? אנחנו כאן בשבילכם

Dave Solomon
Dave Solomon
2019-12-23
Dave Solomon

צחי מקסים נענה לכל בקשה, מטפל במסירות בכל בקשה, אפשר לסמוך עליו. תענוג לקבל ממנו שירות. גם שהיה נדרש תיקון מסוים חזר כבר בבוקר למחרת להבין מה נדרש ולתקן בהתאם. ממליץ בחום

efrat tsykoriev
efrat tsykoriev
2019-11-23
efrat tsykoriev

צחי וענבל הגיעו אלי בהתראה מאוד קצרה כשעברתי דירה וסיימו את כל הצביעה ביום אחד שאפשר לי לשמור על הלוז. עשו עבודה מאוד טובה וגם כאשר הייתה בעיה בגלל שמדובר בבית ישן נתנו שירות מעולה וישר הגיעו לסדר בלי שום בעיה

עידן חיון
עידן חיון
2020-03-23
עידן חיון

כבר המון זמן שאני רוצה לצבוע את הבית ודחיתי את זה רק בגלל שאני יודעת שאני יצטרך לצאת מהבית עם הילדים ליומיים לפחות.במקרה דרך האינטרנט הגעתי לבחור שהבטיח שתוך שלוש הבית כבר גמור (בית של 110 מ' כן ??) ועוד עם שלושת הילדים בבית......פייר , היה לי קשה להאמין אבל אמרתי מה כבר יכול להיות ?? ננסה....הגיעו אלי צחי וענבל בת הזוג שלו אנשים מקצועיים ברמות כבר 15 שנה בתחום צבעו לי את הבית בתוך שעתיייים !!!!!!לא פספסו פינה הכי קטנה , עבדו במקצועיות במהירות והכי חשוב השאירו לי את הבית מבריק ! והמחיר בכלל מצחיק!!!!אני ממליצה בחום מכל הלב ❤ סופר צבע

Mati Weiss
Mati Weiss
2020-03-23
Mati Weiss

האמת שהופתעתי צחי הבטיח וקיים. תוך שעתיים וחצי הדירה בת 4 חדרים הייתה צבועה הרצפה נקייה. תודה.

מירי כהן
מירי כהן
2020-01-23
מירי כהן

צבעי מצויין, מדוייק, מקצועי וזריז מאדעמד בכל ההבטחות במחיר לא יקר,השאיר דירה יפה ונקיה, עבודת צבע שכללה גוונים שונים ועיצובים

דוא"ל

info@super-paint.co.il
v

הודעת ווטסאפ 24/7

052-608-9111

טלפון

052-608-9111