v

הודעת ווטסאפ 24/7

052-608-9111

דוא"ל

info@super-paint.co.il

מחיר צביעת דירה 4 חדרים

לא חייבים לעשות את זה לבד - תשאירו את זה למקצוענים

להתייעצות עם בעל מקצוע וקבלת הצעת מחיר צרו איתנו קשר עוד היום: ‏‏‎

צחי: 052-608-9111

גללו למטה
?

קצת על

סופר צבע

סופר צבע בבעלות צחי דהן, היא חברה בעלת שם וניסיון רב שנים, המספקת מגוון נרחב של שירותי צביעה בכל חלקי הארץ. אצלנו תוכלו להזמין את כל סוגי עבודות הצבעות: צביעת דירה, צביעת בית פרטי, צביעת חדר מדרגות, צביעת האמבטיה, צביעה של קיר יחיד, וכמובן צביעה של הדירה כולה. זאת מבלי לשכוח את העבודה הפרטנית כמו צביעה של החלונות, צביעת משקופים ודלתות, צביעת רצפות ועוד.

מחיר צביעת דירה 4 חדרים

לא חייבים לעשות את זה לבד – תשאירו את זה למקצוענים

להתייעצות עם בעל מקצוע וקבלת הצעת מחיר צרו איתנו קשר עוד היום: ‏‏

מס' טלפון/הודעת ווטסאפ

צחי 052-608-9111

דוא"ל

info@super-paint.co.il

גללו למטה
?

מחפשים איש מקצוע לצביעת הדירה, ומעוניינים לדעת כמה עולה צביעת דירה 4 חדרים? לפניכם כל המידע הדרוש לכם לגבי מחיר צביעת דירה 4 חדרים.

דירת 4 חדרים היא אולי הגודל הפופולרי ביותר של הדירות החדשות הנרכשות בישראל. היא כוללת בדרך כלל שלושה חדרי שינה, סלון, חדר אמבטיה ומטבח. דירה בגודל של 4 חדרים מתאימה כמעט לכל משפחה בת 3-5 נפשות, ולכן אצלנו בסופר צבע, חלק ניכר מהלקוחות הם אנשים החיים בדירה בגודל זה.

מחיר צביעת דירה 4 חדרים

צביעת דירה 4 חדרים, תארך בדרך כלל תוך מספר שעות עד יום. במידה וישנן בעיות של רטיבות, עובש, או קילופים ובעיות אחרות בקירות של הדירה, נצטרך לטפל בהן, ולהאריך את זמן העבודה.  לנוחיות הלקוחות, וכדי להציע מחירים אטרקטיביים, חילקנו את השירותים שלנו ל-4 דרגות מחיר. אתם מוזמנים לבחור מחיר צביעת דירה 4 חדרים, שמתאים לרמת הצביעה הדרושה לכם.

עלות צביעת דירה 4 חדרים:

צביעת דירה ריקה ללא צביעת התקרה – החל מ- 1590₪.

צביעת דירה ריקה כולל צביעת התקרה – החל מ- 2400₪.

צביעת דירה מאוכלסת ללא צביעת התקרה – החל מ- 2500₪.

צביעת דירה מאוכלסת כולל צביעת התקרה – החל מ- 3500₪.

* שינוי גוון הקיר, הוא בתוספת של 50% מהמחיר המצוין.

לקוחות רבים בוחרים בסופר צבע לאחר קבלת מחיר צביעת דירה 4 חדרים:

חיפשתם בגוגל “צביעת דירה 4 חדרים מחיר”? מן הסתם קיבלתם מספר רב של תוצאות ושמות של צבעים. אז איך מחליטים באיזה איש מקצוע לבחור?

אם אתם מתעניינים בצביעת דירה 4 חדרים כדאי שתדעו מספר פרטים על העבודה שלנו.

עבודות צביעה

%

לקוחות מרוצים

שנות ניסיון

הלקוחות שלנו המזמינים צביעת דירה, ממליצים עלינו ממספר סיבות:

אמינות ומוניטין

ישנה אמירה נכונה- “טוב שם טוב, משמן טוב”. לצחי דהן, הבעלים של סופר צבע, וצבעי מנוסה כבר שנים רבות, יש מוניטין נהדר. אנחנו נותנים שירותים לא רק לבעלי דירות ובתים פרטיים, אלא גם לגופים ציבוריים, ולבעלי עסקים וחנויות.

לכל העובדים שלנו ברור, שכדי לשמור על הלקוחות, חובה תמיד לעבוד בשקיפות ובפתיחות. כאשר אתם מזמינים מאיתנו הצעת מחיר צביעת דירה 4 חדרים, תקבלו תמיד הצעה הכוללת הכל: ייעוץ, עלות עבודת הצבעי, עלות ההכנות המקדימות, עלות חומרי הצבע, וכמובן הניקיון והפינישים בסוף העבודה.

אין אצלנו עלויות נסתרות!

ליווי אישי

אנחנו מודעים לכך שלהכניס אדם זר לעבוד בתוך ביתכם, אינו דבר של מה בכך. ובסופו של דבר, אתם גם מעוניינים שבעל המקצוע יקשיב לכם, ויבין את הבקשות והרעיונות שלכם. אנחנו ערוכים לעבודה בהתאם לבקשות שלכם, ונלווה אתכם משיחת הטלפון הראשונה, ועד מסירת הדירה צבועה ונקיה.

מקצועיות

אנחנו מתחייבים לבצע את העבודה בצורה המקצועית ביותר. הצוות שלנו מורכב אך ורק מאנשי מקצוע מיומנים. אנחנו משתמשים רק בצבעים האיכותיים של טמבור. בכל צביעת דירה, תמיד נבצע הכנות חיוניות, כגון כיסוי והגנה על הרהיטים ועל החלקים שאינם אמורים להיצבע. אנחנו בודקים את מצב הקירות ומבצעים תיקוני טיח לפני הצביעה.

תמיד נקפיד להתחיל בצביעת שכבת יסוד, ולעולם לא נוותר על הפינישים הקטנים, ועל עבודה נקיה ומדויקת.

i

אחריות

הזמנתם אצלנו צביעת דירה 4 חדרים? אתם מקבלים מאיתנו אחריות מלאה! אם גיליתם בעיה לאחר הצביעה, אנחנו מתחייבים לחזור לבצע תיקונים, אפילו אם עבר חודש מתום הצביעה. כמובן ללא עלות נוספת.

מחיר ללא תחרות

מחפשים מחיר צביעת דירה 4 חדרים, שלא ישבור לכם את הכיס? מעוניינים בצבעי מקצועי שיעשה עבודה מעולה, במחיר מעולה? התקשרו אלינו. הצעת מחיר צביעת דירה 4 חדרים מסופר צבע, היא ללא מתחרים. וכל זאת מבלי לפגוע באיכות העבודה, או להתפשר על איכות חומרי הצבע.

@

אפשרות להזמין אותנו לעבודות דחופות

זקוקים לעבודה מהיום להיום? אנחנו תמיד זמינים בטלפון, ומוכנים בכל עת לעבודות צבע.

Z

ניקיון

אנחנו תמיד מקפידים על צביעה נקייה ומדויקת, ודואגים להשאיר את הדירה נקייה ומסודרת בסוף המלאכה.

מחפשים להתייעץ עם צבעי אדיב ומקצועי שיענה על כל השאלות שלכם? מתעניינים בהצעת מחיר צביעת דירה 4 חדרים? רוצים לצבוע רק חלקים של הדירה? התקשרו אלינו ואנחנו נעזור לכם עם כל שאלה ובקשה.

אז מה כמה עולה צביעת דירה 4 חדרים?

צביעת התקרה: מחיר צביעת דירה 4 חדרים, הכולל את צביעת התקרה, הוא יקר יותר. צביעת התקרה היא חלק מאתגר בעבודת הצבעים, ועלותה גבוהה ממספר סיבות:

  • צביעתה של התקרה לוקחת זמן נוסף ולכן דורשת עלות נוספת. אם התקרה של הדירה נראית מצוין, תוכלו לחסוך זמן ועלות אם תוותרו על צביעתה.
  • צביעת התקרה מצריכה צבע יסוד וצבע עיקרי המתאים לתקרה. אנחנו משתמשים בסופרקריל של טמבור כדי לצבוע את התקרה, ותמיד בודקים יובש או רטיבות בתקרה, לפני תחילת העבודה.
  • הביצוע של צביעת התקרה, הוא שונה ומורכב יותר. צביעת התקרה מצריכה עבודה על סולם, ושימוש ברולר ייעודי, אשר אינו גורם לטפטוף של הצבע. זוהי עבודה קשה וארוכה יותר מצביעת קיר רגיל.

צביעת תקרה

חשוב שתדעו- אם החלטתם לצבוע את התקרה, עדיף שתשאירו את העבודה לבעל המקצוע! צביעת תקרה בעצמכם, עלולה לעלות יותר מאשר צביעתה על ידי צבעי מקצועי. במיוחד אם נעשו טעויות בעבודה, ויש לעבור שוב על התקרה, ולצבוע אותה מחדש.

דירה מאוכלסת: מחיר צביעת דירה 4 חדרים מאוכלסת, יהיה תמיד יקר יותר מצביעת דירה ריקה. בדירה מאוכלסת יש צורך בעבודות הכנה לפני עבודת הצבע, כגון ציפוי הרהיטים מפני לכלוך ונזק, והזזתם למקום המאפשר עבודה נוחה של הצבעים.

בנוסף, דרושה התחשבות בדיירים החיים בדירה, ולכן יש לקבוע את זמני ההגעה והעזיבה של אנשי המקצוע, לפי הזמן הנוח לדיירים.

לבסוף- גם סדר הצביעה של דירה מאוכלסת מצריך תכנון מראש, ועשוי להאריך את זמן העבודה. הדיירים צריכים להחליט יחד עם הצבעי, באיזה שלב לצבוע את חדר האמבטיה, ובאיזה סדר לצבוע את חדרים. זמני יבוש הצבע בכל חדר, עשויים לעקב את סיום העבודה, ולהאריך את שעות עבודת הצבעים.

שינוי צבע: שינוי גוון הקירות יכול להשפיע על מחיר צביעת דירה 4 חדרים. שינוי גוון, במיוחד מכהה לבהיר, מצריך מספר רב של שכבות צבע. זה אומר יותר חומרי צבע, וזמן רב יותר של עבודה. המחיר משתנה בהתאם.

 

Dave Solomon
Dave Solomon
2019-12-23
Dave Solomon

צחי מקסים נענה לכל בקשה, מטפל במסירות בכל בקשה, אפשר לסמוך עליו. תענוג לקבל ממנו שירות. גם שהיה נדרש תיקון מסוים חזר כבר בבוקר למחרת להבין מה נדרש ולתקן בהתאם. ממליץ בחום

efrat tsykoriev
efrat tsykoriev
2019-11-23
efrat tsykoriev

צחי וענבל הגיעו אלי בהתראה מאוד קצרה כשעברתי דירה וסיימו את כל הצביעה ביום אחד שאפשר לי לשמור על הלוז. עשו עבודה מאוד טובה וגם כאשר הייתה בעיה בגלל שמדובר בבית ישן נתנו שירות מעולה וישר הגיעו לסדר בלי שום בעיה

עידן חיון
עידן חיון
2020-03-23
עידן חיון

כבר המון זמן שאני רוצה לצבוע את הבית ודחיתי את זה רק בגלל שאני יודעת שאני יצטרך לצאת מהבית עם הילדים ליומיים לפחות.במקרה דרך האינטרנט הגעתי לבחור שהבטיח שתוך שלוש הבית כבר גמור (בית של 110 מ' כן ??) ועוד עם שלושת הילדים בבית......פייר , היה לי קשה להאמין אבל אמרתי מה כבר יכול להיות ?? ננסה....הגיעו אלי צחי וענבל בת הזוג שלו אנשים מקצועיים ברמות כבר 15 שנה בתחום צבעו לי את הבית בתוך שעתיייים !!!!!!לא פספסו פינה הכי קטנה , עבדו במקצועיות במהירות והכי חשוב השאירו לי את הבית מבריק ! והמחיר בכלל מצחיק!!!!אני ממליצה בחום מכל הלב ❤ סופר צבע

Mati Weiss
Mati Weiss
2020-03-23
Mati Weiss

האמת שהופתעתי צחי הבטיח וקיים. תוך שעתיים וחצי הדירה בת 4 חדרים הייתה צבועה הרצפה נקייה. תודה.

מירי כהן
מירי כהן
2020-01-23
מירי כהן

צבעי מצויין, מדוייק, מקצועי וזריז מאדעמד בכל ההבטחות במחיר לא יקר,השאיר דירה יפה ונקיה, עבודת צבע שכללה גוונים שונים ועיצובים

דוא"ל

info@super-paint.co.il
v

הודעת ווטסאפ 24/7

052-608-9111

טלפון

052-608-9111