v

הודעת ווטסאפ 24/7

052-608-9111

דוא"ל

info@super-paint.co.il

מחיר צביעת דירה 2 חדרים

לא חייבים לעשות את זה לבד - תשאירו את זה למקצוענים

להתייעצות עם בעל מקצוע וקבלת הצעת מחיר צרו איתנו קשר עוד היום: ‏‏‎

צחי: 052-608-9111

גללו למטה
?

קצת על

סופר צבע

סופר צבע בבעלות צחי דהן, היא חברה בעלת שם וניסיון רב שנים, המספקת מגוון נרחב של שירותי צביעה בכל חלקי הארץ. אצלנו תוכלו להזמין את כל סוגי עבודות הצבעות: צביעת דירה, צביעת בית פרטי, צביעת חדר מדרגות, צביעת האמבטיה, צביעה של קיר יחיד, וכמובן צביעה של הדירה כולה. זאת מבלי לשכוח את העבודה הפרטנית כמו צביעה של החלונות, צביעת משקופים ודלתות, צביעת רצפות ועוד.

מחיר צביעת דירה 2 חדרים

לא חייבים לעשות את זה לבד – תשאירו את זה למקצוענים

להתייעצות עם בעל מקצוע וקבלת הצעת מחיר צרו איתנו קשר עוד היום: ‏‏

מס' טלפון/הודעת ווטסאפ

צחי 052-608-9111

דוא"ל

info@super-paint.co.il

גללו למטה
?

צעירים רבים החיים בדירה קטנה, ובעלי דירות להשקעה המשכירים דירה או יחידת דיור, מתעניינים במחיר צביעת דירה 2 חדרים. בדרך כלל מדובר בדירה הכוללת חדר שינה אחד, וסלון, אשר מתחבר לרוב גם למטבח.

צחי דהן, הבעלים של סופר צבע, הוא צבעי מקצועי ומנוסה, העובד כבר שנים רבות בתחום עבודות הצבע. צחי מבצע צביעת דירות, צביעת בתים פרטיים, וגם צביעת משרדים וצביעת בתי חולים ובתי ספר.

אנחנו בסופר צבע מטפלים בכל סוגי עבודות הצבע ומתאימים את העבודה לבקשות הלקוחות, ואת המחיר לגודל העבודה. אנחנו מנוסים מאוד בצביעת דירה 2 חדרים, ולכן העבודה שלנו היא מקצועית ומהירה, וגם המחירים שלנו הם אטרקטיביים.

אז מה כמה עולה לצבוע דירה 2 חדרים?

מחיר צביעת דירה 2 חדרים עם סופר צבע:

צביעת דירה 2 חדרים, סביר להניח שתמשך מספר שעות, ובוודאי לא יותר מיום אחד, במידה ואין בעיות של רטיבות או אתגרים מיוחדים בדירה. לנוחיות הלקוחות, וכדי להציע מחיר צביעת דירה 2 חדרים שיהיה אטרקטיבי וזול, חילקנו את השירותים שלנו ל-4 רמות מחיר. אתם מוזמנים להזמין את  השירות המתאים לצרכים שלכם.

עלות צביעת דירה 2 חדרים:

צביעת דירה ריקה ללא צביעת התקרה – החל מ-990 ₪.

צביעת דירה ריקה כולל צביעת התקרה – החל מ-1300 ₪.

צביעת דירה מאוכלסת ללא צביעת התקרה – החל מ-1200 ₪.

צביעת דירה מאוכלסת כולל צביעת התקרה – החל מ-2000 ₪.

* שימו לב-  שינוי גוון הקיר הינו בתוספת של 50% מהמחיר המצוין.

כמה הסברים על המחירים שלנו

מחיר צביעת דירה 2 חדרים מאוכלסת, הינו גבוה יותר ממחיר לדירה ריקה, משום שיש צורך ביותר עבודות הכנה לפני עבודת הצבע. יש לקבוע את זמני העבודה וסדר הצביעה, עם הדייר או הדיירים החיים בדירה. עבודה על דירה מאוכלסת מצריכה הזזה, ציפוי והגנה של רהיטים וחפצים בחלל, עובדה המאריכה את משך העבודה.

מחיר צביעת דירה 2 חדרים ללא צביעת תקרה, הינו זול יותר ממחיר הכולל צביעת תקרה, משום שהתקרה היא חלק מאתגר בעבודת הצבע. צביעת התקרה מצריכה צבע יסוד וצבע עיקרי מיוחד משלה, הרבה פעמים בגוון שונה מהקירות. הביצוע של צביעת התקרה, כולל הזמן הדרוש לייבושה בין שכבות הצבע, מאריך גם הוא את משך העבודה, וגורם לעליה במחיר.

מחפשים צבעי אמין ומקצועי? מעוניינים במחיר צביעת דירה 2 חדרים, או אפילו רק חלקים של הדירה? רוצים לקבל מחיר ללא תחרות? צרו איתנו קשר ואנחנו נעזור לכם.

מה השירותים שאתם מקבלים מאיתנו בתוך מחיר צביעת דירה 2 חדרים?

כשמדברים על צביעת דירה, מתכוונים לרוב לצביעת דירה קומפלט. בצביעה של כל הדירה, אנחנו צובעים את הקירות של חדרי השינה, את המטבח, את השירותים וחדר האמבטיה, ואפילו את המשקופים והמסגרות של החלונות, אם תרצו. יחד עם זאת, תוכלו גם להזמין מאיתנו צביעה חלקית של הדירה. אל תהססו לשאול כמה תעלה לכם צביעת מספר קירות, או צביעה של חדר האמבטיה של הסלון בלבד.

בכל צביעת דירה, אנחנו ניגשים לעבודה בצורה מקצועית ביותר. לפני הכל, נזיז ונכסה את הרהיטים (במידה וישנם), ביריעות ניילון. נצפה את המשקופים ואת המסגרות והשקעים במסקינטייפ, ונדאג להגן גם על הרצפה והדלתות

עם תחילת העבודה, אנחנו ניגשים לנקות את הקירות מאבק, למלא חורים בטיח, וליישר בליטות בקיר.

בכל עבודת צבע, תמיד נתחיל בתקרה, ולאחר מכן נעבור לקירות האחרים.

בתחילת עבודת הצבע, נבצע שכבה ראשונית של שכבת צבע יסוד, הנקראת גם צבע פרימייר. זהו צבע ייחודי, המאפשר קליטה טובה יותר של הצבע העיקרי, עם המשטח עליו הוא נצבע.

לאחר צביעת התקרה (גם היא עם צבע יסוד ייחודי לה), נעבור לאזורים המאתגרים, לפינות ולחיבורים בין הקירות לרצפה ולתקרה. לבסוף נגיע אל הקירות. בהמשך נדאג גם לצבוע את המשקופים, ואפילו את הדלתות או הרצפה במידה ותרצו.

צביעת תקרה

ברוב המקרים , דרושות לפחות שתי שכבות של צבע עיקרי, לאחר שכבת צבע היסוד. במידה וצבע הקיר אינו שיונה מהצבע החדש, ניתן לוותר על השכבה השנייה. אך אם הצבע החדש שתרצו שונה לחלוטין מהצבע המקורי, לעיתים דרושות אף שלוש שכבות של צבע.

בסוף הצביעה, אנחנו מבצעים פינישים. זאת אומרת- מעבר על הקירות ובחינה מדוקדקת שאין פיספוסים או שכבות לא אחידות של צבע.

אנחנו מחזירים לכם את הדירה אחרי שהיא נקיה מיריעות ניילון ומסרטי מסקינטייפ, מצוחצחת ומוכנה למגורים.

מדוע לבחור בשירותים של סופר צבע לצביעת דירה?

חיפשתם בגוגל תחת המשפט “צביעת דירה 2 חדרים מחיר”, ואתם רוצים לדעת באיזו חברה לבחור. כדי לעזור לכם, מפורטים היתרונות שלנו, והסיבות שהלקוחות שלנו חוזרים אלינו שוב ושוב, ושולחים אלינו גם את המכרים שלהם:

עבודות צביעה

%

לקוחות מרוצים

שנות ניסיון

  • הלקוחות שלנו אוהבים לקבל יחס אדיב, ושירות אמין. אנחנו מקשיבים לכל לקוח, בין אתם מזמינים צביעת דירה 2 חדרים, צביעת חדר אמבטיה בלבד, או צביעה של בית פרטי. אנחנו כאן כדי לעזור לכם לכם בכל בקשה, ונשמח גם לייעץ לכם כיצד כדאי לצבוע את הדירה, ובאיזה גוונים מומלץ להשתמש.
  • אנחנו ידועים בתור צבעים מקצועיים ויסודיים, העושים עבודות צבע בצורה מדויקת ונקיה. אנחנו ערוכים לבצע כל עבודה, כולל צביעת משקופים, צביעת חלונות ודלתות, צביעת רצפות פרקט, ועוד.  
  • איכות הצבע- אנחנו משתמשים אך ורק בצבעים האיכותיים של טמבור, ומתאימים את המרקם והגוונים לבקשות שלכם.
  • אחריות על העבודה- אצלנו כל לקוח מקבל אחריות על העבודה. זה אומר שאם מצאתם פגמים או תיקונים דרושים, גם כחודש אחר תום העבודה- אנחנו מתחייבים לחזור לביתכם לעשות תיקונים, ללא עלות נוספת.
  • זמינות- תוכלו להזמין אצלנו עבודות צבע מהיום להיום. צריכים צבעי מקצועי בדחיפות? אנחנו מחזיקים צוות מנוסה הערוך לצבוע את הדירה במהירות המרבית.
  • המחירים שלנו הם ללא תחרות! מעוניינים לקבל הצעת מחיר צביעת דירה 2 חדרים הכוללת הכל? אצלנו המחירים כוללים את עלות הצבע ועבודת הצבעים, את ההכנות לפני הצביעה, ואת הפינישים והניקיון, בסוף העבודה.

Dave Solomon
Dave Solomon
2019-12-23
Dave Solomon

צחי מקסים נענה לכל בקשה, מטפל במסירות בכל בקשה, אפשר לסמוך עליו. תענוג לקבל ממנו שירות. גם שהיה נדרש תיקון מסוים חזר כבר בבוקר למחרת להבין מה נדרש ולתקן בהתאם. ממליץ בחום

efrat tsykoriev
efrat tsykoriev
2019-11-23
efrat tsykoriev

צחי וענבל הגיעו אלי בהתראה מאוד קצרה כשעברתי דירה וסיימו את כל הצביעה ביום אחד שאפשר לי לשמור על הלוז. עשו עבודה מאוד טובה וגם כאשר הייתה בעיה בגלל שמדובר בבית ישן נתנו שירות מעולה וישר הגיעו לסדר בלי שום בעיה

עידן חיון
עידן חיון
2020-03-23
עידן חיון

כבר המון זמן שאני רוצה לצבוע את הבית ודחיתי את זה רק בגלל שאני יודעת שאני יצטרך לצאת מהבית עם הילדים ליומיים לפחות.במקרה דרך האינטרנט הגעתי לבחור שהבטיח שתוך שלוש הבית כבר גמור (בית של 110 מ' כן ??) ועוד עם שלושת הילדים בבית......פייר , היה לי קשה להאמין אבל אמרתי מה כבר יכול להיות ?? ננסה....הגיעו אלי צחי וענבל בת הזוג שלו אנשים מקצועיים ברמות כבר 15 שנה בתחום צבעו לי את הבית בתוך שעתיייים !!!!!!לא פספסו פינה הכי קטנה , עבדו במקצועיות במהירות והכי חשוב השאירו לי את הבית מבריק ! והמחיר בכלל מצחיק!!!!אני ממליצה בחום מכל הלב ❤ סופר צבע

Mati Weiss
Mati Weiss
2020-03-23
Mati Weiss

האמת שהופתעתי צחי הבטיח וקיים. תוך שעתיים וחצי הדירה בת 4 חדרים הייתה צבועה הרצפה נקייה. תודה.

מירי כהן
מירי כהן
2020-01-23
מירי כהן

צבעי מצויין, מדוייק, מקצועי וזריז מאדעמד בכל ההבטחות במחיר לא יקר,השאיר דירה יפה ונקיה, עבודת צבע שכללה גוונים שונים ועיצובים

דוא"ל

info@super-paint.co.il
v

הודעת ווטסאפ 24/7

052-608-9111

טלפון

052-608-9111